PB95 4,49
PB98 4,75
ON 4,59
LPG 1,89
Serwis Zawieszony
10 stycznia 2009 01:00

Auto dnia: Chrysler PT Cruiser

Wciąż młody.



PT Cruiser 50 60

http://www.najauto.pl/ogloszenie/457572/chrysler-pt-cruiser/

pt cruiser chrysler chrysler pt cruiser

46Komentarze

gość 13 maja 2014 18:14
0 0 0
MOZE BYC TYLKO ZEBY TAK 20 TYS kosztowal to by mozna bylo brac :D
gość 13 maja 2014 18:14
0 0 0
[cytat komentarz="459564"]wyjątkowo drogi egzemplarz - 7 latek za 26 tysia ?! heloł. mocno ostatnio potaniał [ jeszcze przed dramatem w chryslerze ] nie mniej jednak auto sypie się na potęgę i trudno znależć nabywcę na model uzywany. Na nowy zresztą też - nigdy nie sprzedawał się znakomicie, niemniej jednak w ostatnich dwóch latach sprzedaż leci na łeb na szyję - Chrysler coraz głośniej przebąkuje o zakończeniu produkcji i braku następcy. Poza wyglądem to oprócz wyglądu [ kwestia gustu ale na pewno wyróżnia się na drodze ] auto ma niewiele do zaoferowania - kiepskie wykończenie i mułowate prowadzenie [ co zauważył autor artykułu ], drogie ubezpieczenie, wysokie zużycie paliwa [ silniki benzynowe ], bardzo delikatne zawieszenie, stosunkowo wysoka usterkowośc, niski poziom bezpieczeństwa [ 3 gwiazdki euro-ncap, zderzenie czołowe tylko 37 % ] itp.[/cytat]Przynajmniej sie wyróżnia na drodze! Wolałbym jeżdzić takim niz jakimś 12 letnim paskiem albo audi których na drogach jest w polsce pełno! A co do bezpieczeństwa to myslisz że 12 letnie audi a4 poskładane z 2 innych albo po porządnym dzwonie( a takich po polsce najwięcej jeździ) jest bardziej bezpieczne od tego?
gość 13 maja 2014 18:14
0 0 0
moj ojciec ma takiego... poza ksztaltem, do ktorego trzeba sie przyzwyczaic podczas jazdy (nie wiesz gdzie auto sie konczy, a gdzie zaczyna jak siedzisz w srodku ;p) nie mozna mu nic zarzucic ;) wyglad jak najbardziej mi odpowiada, do tego ciekawe, retro rozwiazania, wlasnie z lat 60tych (oczywiscie nie mowie o naszym rynku motoryzacyjnym xP)
gość 13 maja 2014 18:14
0 0 0
za ta cene wolałbym Galanta 2.5 V6 Sport Edition w full wypasie
bs 13 maja 2014 18:14
0 0 0
pedaly jasno miedzy wierszami mozna wywnioskowac ze nie stac was na niego, nie macie o nim bladego pojecia, nigdy nie jezdziliscie, wracajacie do masturbacji na waszymi po tureckimi vw:)
gość 13 maja 2014 18:14
0 0 0
Mechanika to absolutna czolowka, a elektronika wloskich aut pochodzi od Boscha.. wystarczy zajrzec pod maske.
gość 13 maja 2014 18:14
0 0 0
francuskie peugeoty to dopiero kicz... jesli juz szukac europejczykow ciekawych pod wzgledem stylistycznym to tylko wloskie marki, szkoda tylko, ze ich mechanika i elektronika jest kiepska...
kubaziomall 13 maja 2014 18:14
0 0 0
Najbrzydszy samochód świata, nawet brzydszy od Multiply
vw 13 maja 2014 18:14
0 0 0
nie chce obrażać ale naprawde nigdy nie przkonałem sie do tego samochodu. Poprostu kicz na kółkach nie wiem do czego ma nawiązać ten samochód, - orginalny styl? no chyba bardziej kicz i pazdziesz. Jak już orginalne to mnóstwo innych 'amerykanów', jak z europejczyków to coś z franzuza! w sumie jak zwykle decyduje tu kwestia gustu. nie chciałem kogoś urazić. pzdr ;D
fafarafa 13 maja 2014 18:14
0 0 0
coraz wiecej ich na polskich drogach
gość 13 maja 2014 18:14
0 0 0
taki młody a taki garbaty
gość 23 kwietnia 2013 21:16
0 0 0
Co racja to racja ale pedał to akurat ty jesteś :)
AZAM 23 kwietnia 2013 21:16
0 0 0
Facet! Co Ty pieprzysz!? Jakie lata 50? Kompetentnosc nastolatkow? Sam jej nie posiadasz!Kalkosinski to samo.. Lata 50 i 60-te.. To jest wiedza "redaktora motoryzacyjnego" Smiech na sali!Chrysler PT Cruiser byl zaprojektowany przez 27 letniego Brian'a Nesbitt'a, dla ktorego inspiracja byly samochody gangsterskie z lat 30-tych, a przede wszystkim Chrysler Airflow (produkowany w latach 1934-1937; pierwszy aerodynamiczny samochod na swiecie, ktory zmienil przyszlosc motoryzacji pod tym wzgledem) Ojciec PT Criusera chcial ujazmic jego retro-wspolczesny charakter, co mu sie w calosci udalo..Auto po raz pierwszy zostalo zaprezentowane w roku 1998 w Genewie. Od tamtego roku samochod wzbudzil zainteresownie na calym swiecie. Zbieral same znakomite recenzje (jak niegdys Airflow), np. Na wystawie samochodowej w „North America International Auto Show” nowy PT Cruiser został uznany za „Pojazd o Największym Znaczeniu”...Auto trafilo do sprzedazy w kwietniu 2000 roku w USA, nastepnie w Europie i Japonii. Przedrostek PT w nazwie auta oznacza "Personal Transport", czyli osobisty srodek transportu i odzwierciedla możliwości uniwersalnej adaptacji pojazdu dla każdego właściciela. Auto wyróżnia się dużą przestrzenią użyteczną.Bez problemu w samochodzie mieści się pięć osób. Z przodu zamontowano dwa fotele, a z tyłu kanapę, po wyjęciu której objętość bagażowa samochodu zwiększa się blisko czterokrotnie! Dzięki temu PT Cruiser jest pojemniejszy od takich popularnych minivanów, jak: Opel Zafira, czy Renault Scenic..Podobno w jednym z amerykanskich salonów Chryslera jeden ze sprzedawców zapytany przez klienta, dlaczego mialby akurat kupic Cruisera, odpowiedział: „Jeśli na drodze denerwuje pana widok tych samych, albo podobnych do siebie aut, to chyba nie ma pan wyboru. To jest samochód dla indywidualistów. Proszę sobie wyobrazic, ze panska zona przychodzi na bal w tej samej sukience, co małzonka sasiada... Kobiety wyszukuja niespotykane stroje, a mezczyzni - samochody”. Jak glosi anegdota, mezczyzna wyjechal z salonu nowiutkim Cruiserem...PT Cruisze niestety nie byl hitem sprzedazy. Smiałe idee konstrukcyjne bardzo czesto napotykaja na twardy mur w postaci konserwatywnych gustow. Tak wlasnie bylo w przypadku tego samochodu i podobny los spotyka auta te bardziej oryginalne od typowej "masowki"...
Espen 23 kwietnia 2013 21:16
0 0 0
Piękny samochód. Po prostu marzenie ;)Idealne auto dla kobiety.
wofka 23 kwietnia 2013 21:16
0 0 0
jak dla mnie to auto mogloby w ogole nie instniec. tyle w temacie