PB95 4,73
PB98 5,01
ON 4,69
LPG 2,49
30 października 2008 01:00

Auto dnia: Suzuki Vitara

Poręczne i gotowe na wszystko.



Vitara 1,6

http://www.najauto.pl/ogloszenie/445561/suzuki-vitara-1-6/

suzuki suv suzuki vitara vitara

52Komentarze

TATA-Psychopata 13 maja 2014 18:06
0 0 0
Panie Macieju, niech pan napisze RAZ cos prawdziwego w aucie dnia a nie:- wybiera pan jakas terenowke/SUVA- szuka wersji z srednim silnikiem (czyli nie za szybki ale nie za duzo pali)- trwaly i solidny (choc nigdy pan nie wsiadl do tego samochodu)- nadaje sie do miasta i w teren (czyli troche sam sobie pan zaprzecza, ale tu chyba chodzi o uniwersalnosc)- napisze pan cos o czesciach do tego egzemplarza (np. ze sa latwo dostepne lub nie, tylko na jakiej podstawie pan to stwierdza?)Takie cos to kazdy umie napisac. Opisac lepiej samochody, ktorymi pan jezdzil ze 2 lata albo choc te 30k.Pozdrawiam.
gość 13 maja 2014 18:06
0 0 0
ale tam gdzie x5 sie zakopie po osie, vitara przejedziesz bezstresowo bez dopinania przedniego napedu
gość 13 maja 2014 18:06
0 0 0
lol chyba twoja stara sie zakopie x5 to super terenuwka!!!
runner 13 maja 2014 18:06
0 0 0
Jedna z lepszych obok samuraia terenówek dostępnych na rynku - durzo bajerów offroadowych nie dostępnych dla innych marek , tania eksploatacja i uniwersalność to podstawowe zalety
xtreem 13 maja 2014 18:06
0 0 0
niezależne przednie zawieszenie to teraz standard w terenówkach - tak jak sprężynowe zawieszenie - które tez od chodzi w zapomnienie w poważnym offroadzie
. 13 maja 2014 18:06
0 0 0
... zaraz po golfie II 4x4 :D
drechol 13 maja 2014 18:06
0 0 0
hahaha chyba glupi jestes. co stary ci w wannie to powiedzial..? jak niewiesz tego w pratyce to nie muw bo robisz z siebie posmiewisko.
gość 13 maja 2014 18:06
0 0 0
Ty drechol do szkoły po naukę ortografii się wybierz!!!!
Gość 13 maja 2014 18:06
0 0 0
Taniej można kupić Isuzu Trooper albo Daihatsu Rocky, które są nieco poważniejszymi i większymi terenówkami. Jednak Vitara w terenie sobie radzi, a i w mieście może być całkiem praktyczna.
vvicio 23 kwietnia 2013 21:39
0 0 0
Ja tam wcale nie uważam ze mało pali bo średnio 16 litrów na sto jesli chce sie jeżdzić z normalną prędkością (130), zmimą też nie jest za wesoło, auto krótkie, koła prawie w kwadracie - bardzo łatwo ją obrócić, w zasadzie to sama to robi, mimo huczącego wentylatora i funkcji opdparowania okien auto podczas deszczu jest całe zaparowane, w terenie rzeczywiście radzi sobie świetnie. Ale twarde zawieszenie sprawia ze jazda po dziurawych drogach to jak jazdas ciągnikiem, wytrzepie zdrowo. Mimo paru wad lubie to autko. W przyszłości wymienie silnik 1.6 na jakiegoś diesla 2.0. Polecam do wyjazdów nad rzeke, trudny dojazd przez błoto moze sprawić wiele frajdy. No i auto raczej dla dwojga bo nie ma bagażnika, składane tylnie fotele napewno go zastąpią.
vvicio 23 kwietnia 2013 21:39
0 0 0
a propo honkera - nie ma co porównywać tych samochodów, japoniec vs polak :)honker jest wiekszy,to fajnie, w terenie tez radzi sobie lepiej, ale to auto jest zrobione jak polonez i zaden z honkerów nie posłuzy tyle co vitarka. komfort jazdy też pozostawia wiele do zyczenia w honkerze- mimo to ma pare zalet - można spać w nim na pace, przewieźć rowery i zdeżakiem skasować nie jedno auto :) wiem to z prakyki - zdeżak nadrabia słabe hamulce i niezle gniecie autka miejskie wymuszające pierszeństwo :)
gość 23 kwietnia 2013 20:59
0 0 0
T E S T NA I N T E L I G E N C J Ęw w w . t e s t i q . c o m . p l (usun spacje)
gość 23 kwietnia 2013 20:59
0 0 0
vitara jest bardzo fajna. mam model 4U z 98 roku ze sztywnym dachem. w zimie, lekkim ternie i w miescie, jezdzi sie swietnie. samochod w ogole mi sie nie psuje. jedyne co to na autostradzie jezdzi sie beznadziejnie. jest za wysoka i trzeba walczyc z bocznym wiatrem, poza tym ponad 160km/h masz wrazenie ze odlecisz:)
xtreem 23 kwietnia 2013 20:59
0 0 0
Troszke chyba ci sie pomieszało jeżeli dajesz miedzy terenówki rav4 :))) i pewnie nie byłeś nigdy w terenie pisząc że vitara sie nie sprawdza. Może co najwyżej zjezdzałeś na grilla na łąke za domem mówiąc że feroza, rocky czy honeker -( który generalnie fatalnie sie zachowuje w cieżkim terenie )
grid 23 kwietnia 2013 20:59
0 0 0
Wiekszosc z tego co piszecie to bzdury - jeżdze z całkiem dobrymi wynikami w rajdach offroadowych vitarą i nie wiedze jakiejs miażdzącej przewagi ze strony patroli czy samuraji - auta pokroju feroza,rocky,trooper,uaz,czy honker to żadna konkurencja - raz że sie nie nadają - dwa nie opłaca sie ich motać i trzy nadają sie tylko na przeprawówki turystyczne.