PB95 4,49
PB98 4,75
ON 4,59
LPG 1,89
Serwis Zawieszony
30 października 2008 01:00

Auto dnia: Suzuki Vitara

Poręczne i gotowe na wszystko.



Vitara 1,6

http://www.najauto.pl/ogloszenie/445561/suzuki-vitara-1-6/

suzuki suv suzuki vitara vitara

73Komentarze

gość 13 maja 2014 18:06
0 0 0
mam też Vitarę tylko miękim dachem.Dobry jest na teren i n zime. Polecam
gość 13 maja 2014 18:06
0 0 0
niezalezne zawieszenie z przodu automatycznie sprawia, ze nie jest to pelnokrwista terenowka, ale ujdzie. jesli ktos nie potrzebuje patrola, uaza, czy samuraja, a vitara mu pasuje, to warto zainteresowac sie daihatsu feroza. auto podobne konstrukcyjnie, ale ma o wiele bardziej zaawansowane zawieszenie przednie, przez co sie znacznie lepiej prowadzi po asfalcie a i w terenie sobie lepiej radzi.
drechol 13 maja 2014 18:06
0 0 0
wole x5 bo ma wyrzszy standard. tyle ode mnie. mozecie mnie w dópe pocalowac.
TATA-Psychopata 13 maja 2014 18:06
0 0 0
Panie Macieju, niech pan napisze RAZ cos prawdziwego w aucie dnia a nie:- wybiera pan jakas terenowke/SUVA- szuka wersji z srednim silnikiem (czyli nie za szybki ale nie za duzo pali)- trwaly i solidny (choc nigdy pan nie wsiadl do tego samochodu)- nadaje sie do miasta i w teren (czyli troche sam sobie pan zaprzecza, ale tu chyba chodzi o uniwersalnosc)- napisze pan cos o czesciach do tego egzemplarza (np. ze sa latwo dostepne lub nie, tylko na jakiej podstawie pan to stwierdza?)Takie cos to kazdy umie napisac. Opisac lepiej samochody, ktorymi pan jezdzil ze 2 lata albo choc te 30k.Pozdrawiam.
gość 13 maja 2014 18:06
0 0 0
ale tam gdzie x5 sie zakopie po osie, vitara przejedziesz bezstresowo bez dopinania przedniego napedu
gość 13 maja 2014 18:06
0 0 0
lol chyba twoja stara sie zakopie x5 to super terenuwka!!!
runner 13 maja 2014 18:06
0 0 0
Jedna z lepszych obok samuraia terenówek dostępnych na rynku - durzo bajerów offroadowych nie dostępnych dla innych marek , tania eksploatacja i uniwersalność to podstawowe zalety
xtreem 13 maja 2014 18:06
0 0 0
niezależne przednie zawieszenie to teraz standard w terenówkach - tak jak sprężynowe zawieszenie - które tez od chodzi w zapomnienie w poważnym offroadzie
. 13 maja 2014 18:06
0 0 0
... zaraz po golfie II 4x4 :D
drechol 13 maja 2014 18:06
0 0 0
hahaha chyba glupi jestes. co stary ci w wannie to powiedzial..? jak niewiesz tego w pratyce to nie muw bo robisz z siebie posmiewisko.
gość 13 maja 2014 18:06
0 0 0
Ty drechol do szkoły po naukę ortografii się wybierz!!!!
Gość 13 maja 2014 18:06
0 0 0
Taniej można kupić Isuzu Trooper albo Daihatsu Rocky, które są nieco poważniejszymi i większymi terenówkami. Jednak Vitara w terenie sobie radzi, a i w mieście może być całkiem praktyczna.
vvicio 23 kwietnia 2013 21:39
0 0 0
Ja tam wcale nie uważam ze mało pali bo średnio 16 litrów na sto jesli chce sie jeżdzić z normalną prędkością (130), zmimą też nie jest za wesoło, auto krótkie, koła prawie w kwadracie - bardzo łatwo ją obrócić, w zasadzie to sama to robi, mimo huczącego wentylatora i funkcji opdparowania okien auto podczas deszczu jest całe zaparowane, w terenie rzeczywiście radzi sobie świetnie. Ale twarde zawieszenie sprawia ze jazda po dziurawych drogach to jak jazdas ciągnikiem, wytrzepie zdrowo. Mimo paru wad lubie to autko. W przyszłości wymienie silnik 1.6 na jakiegoś diesla 2.0. Polecam do wyjazdów nad rzeke, trudny dojazd przez błoto moze sprawić wiele frajdy. No i auto raczej dla dwojga bo nie ma bagażnika, składane tylnie fotele napewno go zastąpią.
vvicio 23 kwietnia 2013 21:39
0 0 0
a propo honkera - nie ma co porównywać tych samochodów, japoniec vs polak :)honker jest wiekszy,to fajnie, w terenie tez radzi sobie lepiej, ale to auto jest zrobione jak polonez i zaden z honkerów nie posłuzy tyle co vitarka. komfort jazdy też pozostawia wiele do zyczenia w honkerze- mimo to ma pare zalet - można spać w nim na pace, przewieźć rowery i zdeżakiem skasować nie jedno auto :) wiem to z prakyki - zdeżak nadrabia słabe hamulce i niezle gniecie autka miejskie wymuszające pierszeństwo :)
gość 23 kwietnia 2013 20:59
0 0 0
T E S T NA I N T E L I G E N C J Ęw w w . t e s t i q . c o m . p l (usun spacje)