PB95 5,29
PB98 5,59
ON 5,19
LPG 2,63
18 kwietnia 2012 02:00

Czym jeździ: Justin Bieber

Na pewno go zauważą.

Jeśli nie słyszeliście nigdy piosenki Justina Biebera, to szczerze mówiąc, nie za wiele tracicie. Warto natomiast zobaczyć, czym ów młodzieniec jeździ. Justin, jak większość nastolatków w USA, jeździ autem od 16 roku życia, jednak dopiero teraz, gdy skończył 18 lat, wolno mu robić to bez nadzoru opiekunów (albo nieco starszej Seleny Gomez...). Nic więc dziwnego, że swoją motoryzacyjną wolność postanowił jakoś uczcić.

Na urodziny dostał od swojego managera prawdopodobnie najmodniejszy samochód w Kaliforii - Fiskera Karmę, sportową hybrydę o niespotykanych osiągach i wielkiej urodzie. Młodziakowi nie wystarczyło jednak to, że jest jednym z pierwszych właścicieli tego auta (produkcja jest na razie mocno limitowana, a lista oczekujących - bardzo, bardzo długa) i postanowił je nieco upiększyć, oklejając samochód "chromowaną" folią. Efekt musicie ocenić sami. Ja pozostawiam to bez komentarza...

fisker karma

56Komentarze

Gość 13 maja 2014 19:59
0 0 0
A co w tym złego? Karmie to akurat pasuje. Zresztą - jego samochód, nie Wasz.
Gość 13 maja 2014 19:59
0 0 0
popieram
made_in_japan 13 maja 2014 19:59
0 0 0
pewnie był różowy i się wstydził :)
made_in_japan 13 maja 2014 19:59
0 0 0
Bider, biber... dla nieco starszych bimber - tylko pod nowa nazwa :P
Gość 13 maja 2014 19:59
0 0 0
panowie, powalilo was zeby zyczyc drugiemu smierci, tylko dlatego ze jest lamusem i ma kupe kasy? niech sobie bedzie i niech ma. jezeli ktos ciagle o nim slyszy lub czyta swiadczy to tylko o nim samym - o tym co oglada, czyta itp :) gosciu moze jest ciota ale zgarnia kupe szmalu za jakies gowniane piosenki, ide o zaklad ze prawie kazdy z tego forum robilby gorsze rzeczy, niz z siebie ciote, za polowe tej kasy ktora on zgarnia. pzdr
Gość 13 maja 2012 20:58
0 0 0
Czym jeździ? Na ch...u jeździ :-P
Gość 25 kwietnia 2012 11:26
0 0 0
Bieber ... nie pojmuje fenomenu tego beztalencia
Gość 19 kwietnia 2012 18:57
0 0 0
Auto na miarę zlewka.mobi pierwszej strony rozrywkowej na telefony komórkowe.
Gość 19 kwietnia 2012 18:45
0 0 0
Amerykanie mają coś do chromu ale w sumie to są tandetni tak jak ten chrom który jest dobry ale w małych ilościach a oni wciskają go wszędzie niedługo biber zrobi se chromowany odbyt żeby kupa szybciej wylatywała
Gość 19 kwietnia 2012 17:55
0 0 0
hehe podbijam:D
Gość 19 kwietnia 2012 17:48
0 0 0
samochód nie był różowy tylko czarny jakbys chcial/chciala wiedziec
Gość 19 kwietnia 2012 17:44
0 0 0
Sprytny i zdolny chłopak. Ładnie sobie okleił. Wyszło mu bez bąbelków.
Gość 19 kwietnia 2012 17:35
0 0 0
i tak to pizda
Gość 19 kwietnia 2012 17:20
0 0 0
nie jestem fanką biebera, nie lubię jego muzyki, ale jedno muszę przyznać.. chamstwo się wszędzie szerzy, i aż się słabo robi czytając te komentarze. wszędzie tylko nienawiść, zazdrość i życzenie najgorszego. pozdro Wam.
Gość 19 kwietnia 2012 15:49
0 0 0
złote słowa, ale nie naprawisz ludzi którzy mają w sobie tą średniowieczną mentalnośc. Zazdrośnicy, idźcie byc zazdrośni gdzie indziej, bo to żałosne >.