PB95 4,73
PB98 5,01
ON 4,69
LPG 2,49
18 kwietnia 2012 02:00

Motoryzacyjne tatuaże (galeria)

Zobacz, jak niektórzy kochają swoje auta!

Są różne sposoby, by pokazanć, że kocha się jakąś markę. Jedni kupują sobie koszulki i czapeczki z odpowiednim logo, inni wieszają sobie plakaty na ścianach i ustawiają tapety w komputerach, a jeszcze inni wypisują brednie na forach i stronach internetowych. Niektórym jednak to nie wystarcza. Na świecie (choć mam wrażenie, że głównie w USA), żyją ludzie, którzy chcąc podkreślić swój życiowy związek z marką, postanawiają wytatuować sobie na ciele jej logo. Na zawsze.

Nie wiem, czy to znak ostatecznego oddania, czy też głupoty. Głupoty tym większej, że niektóre z tych dzieł nie mają nic wspólnego z prawdziwą sztuką tatuażu. Zresztą zobaczcie poniższą galerię. Czy ktoś z was chciałby mieć na ciele taką "ozdobę"?

volkswagen bmw chevrolet audi

46Komentarze

crorkz matz 05 sierpnia 2014 20:22
0 0 0
zSLbGR Hey, thanks for the article post.Much thanks again. Will read on...
crorkz 05 sierpnia 2014 17:02
0 0 0
4ttTsE Very neat article post.Really looking forward to read more. Awesome.
matzcrorkz 05 sierpnia 2014 11:24
0 0 0
KnEniI Looking forward to reading more. Great blog post.Much thanks again. Really Great.
Gość 13 maja 2014 20:12
0 0 0
Każdy ma swoje gusta, i nie powinno sie poruszać tej tematyki , motoryzacja powinna łączyć a nie dzielić , ja mam Tatuaż VW Corrado i jest mi z tym dobrze , jestem fanem tego modelu i jest to moje wielkie marzenie posiadać takie autko ;) Zloty różne imprezy to jest to :)
Gość 13 maja 2014 20:00
0 0 0
ford lepszy od vw haa wieśniak jesteś i tyle...
Gość 13 maja 2014 20:00
0 0 0
Większość to zwykłe buraki a nie tatuaże.
Gość 13 maja 2014 20:00
0 0 0
brzydkie, niektóre wyglądają jak robione na odwal się...
Gość 13 maja 2014 19:59
0 0 0
Naznaczyć się vieśwagenem, to jak umazać się krowim plackiem, z tą różnicą, że goowno można zmyć...
Gość 13 maja 2014 19:59
0 0 0
Popieram!!! Na dodatek oznacza problemy emocjonalne/psychiczne...
Gość 13 maja 2014 19:59
0 0 0
W stanach od dawna nie ma 5 l aut bo paliwo drogie,wszyscy sie przezucili na male pojemnosci.Za duzo filmow ogladasz kolego.
Gość 13 maja 2014 19:59
0 0 0
Forda znasz pewnie tylko na rynek Europejski, Prawdziwe fordy jezdza w stanach, smoki po 5.0l, które zachwycają.
Gość 13 maja 2014 19:59
0 0 0
....................., to jest mustang, nie jakis tam zwykly ford...