PB95 4,49
PB98 4,75
ON 4,59
LPG 1,89
Serwis Zawieszony
18 kwietnia 2012 02:00

Motoryzacyjne tatuaże (galeria)

Zobacz, jak niektórzy kochają swoje auta!

Są różne sposoby, by pokazanć, że kocha się jakąś markę. Jedni kupują sobie koszulki i czapeczki z odpowiednim logo, inni wieszają sobie plakaty na ścianach i ustawiają tapety w komputerach, a jeszcze inni wypisują brednie na forach i stronach internetowych. Niektórym jednak to nie wystarcza. Na świecie (choć mam wrażenie, że głównie w USA), żyją ludzie, którzy chcąc podkreślić swój życiowy związek z marką, postanawiają wytatuować sobie na ciele jej logo. Na zawsze.

Nie wiem, czy to znak ostatecznego oddania, czy też głupoty. Głupoty tym większej, że niektóre z tych dzieł nie mają nic wspólnego z prawdziwą sztuką tatuażu. Zresztą zobaczcie poniższą galerię. Czy ktoś z was chciałby mieć na ciele taką "ozdobę"?

volkswagen bmw chevrolet audi

78Komentarze

backlinks service 01 lipca 2015 02:30
0 0 0
mo0r3H Thank you ever so for you post.
links crorkzz 01 lipca 2015 01:50
0 0 0
QCJRXy A round of applause for your article post.Thanks Again. Cool.
crorkzz mattz 11 czerwca 2015 00:24
0 0 0
7oCPbw A big thank you for your blog.Much thanks again. Want more.
crorkzz 09 czerwca 2015 01:06
-10 0 10
sKqNZX This is one awesome article post.Really thank you! Awesome.
baxz crorkzz 05 lutego 2015 20:58
0 0 0
8agjNE I like what you guys are up also. Such intelligent work and reporting! Carry on the excellent works guys I've incorporated you guys to my blogroll. I think it'll improve the value of my site :)
crorkz matz 05 sierpnia 2014 20:22
0 0 0
zSLbGR Hey, thanks for the article post.Much thanks again. Will read on...
crorkz 05 sierpnia 2014 17:02
0 0 0
4ttTsE Very neat article post.Really looking forward to read more. Awesome.
matzcrorkz 05 sierpnia 2014 11:24
0 0 0
KnEniI Looking forward to reading more. Great blog post.Much thanks again. Really Great.
Gość 13 maja 2014 20:12
0 0 0
Każdy ma swoje gusta, i nie powinno sie poruszać tej tematyki , motoryzacja powinna łączyć a nie dzielić , ja mam Tatuaż VW Corrado i jest mi z tym dobrze , jestem fanem tego modelu i jest to moje wielkie marzenie posiadać takie autko ;) Zloty różne imprezy to jest to :)
Gość 13 maja 2014 20:00
0 0 0
ford lepszy od vw haa wieśniak jesteś i tyle...
Gość 13 maja 2014 20:00
0 0 0
Większość to zwykłe buraki a nie tatuaże.
Gość 13 maja 2014 20:00
0 0 0
brzydkie, niektóre wyglądają jak robione na odwal się...
Gość 13 maja 2014 19:59
0 0 0
Naznaczyć się vieśwagenem, to jak umazać się krowim plackiem, z tą różnicą, że goowno można zmyć...
Gość 13 maja 2014 19:59
0 0 0
Popieram!!! Na dodatek oznacza problemy emocjonalne/psychiczne...
Gość 13 maja 2014 19:59
0 0 0
W stanach od dawna nie ma 5 l aut bo paliwo drogie,wszyscy sie przezucili na male pojemnosci.Za duzo filmow ogladasz kolego.
Poprzednia Następna 1 2 3