PB95 4,49
PB98 4,75
ON 4,59
LPG 1,89
Serwis Zawieszony
18 kwietnia 2012 02:00

Motoryzacyjne tatuaże (galeria)

Zobacz, jak niektórzy kochają swoje auta!

Są różne sposoby, by pokazanć, że kocha się jakąś markę. Jedni kupują sobie koszulki i czapeczki z odpowiednim logo, inni wieszają sobie plakaty na ścianach i ustawiają tapety w komputerach, a jeszcze inni wypisują brednie na forach i stronach internetowych. Niektórym jednak to nie wystarcza. Na świecie (choć mam wrażenie, że głównie w USA), żyją ludzie, którzy chcąc podkreślić swój życiowy związek z marką, postanawiają wytatuować sobie na ciele jej logo. Na zawsze.

Nie wiem, czy to znak ostatecznego oddania, czy też głupoty. Głupoty tym większej, że niektóre z tych dzieł nie mają nic wspólnego z prawdziwą sztuką tatuażu. Zresztą zobaczcie poniższą galerię. Czy ktoś z was chciałby mieć na ciele taką "ozdobę"?

volkswagen bmw chevrolet audi

78Komentarze

Gość 13 maja 2014 19:59
0 0 0
Forda znasz pewnie tylko na rynek Europejski, Prawdziwe fordy jezdza w stanach, smoki po 5.0l, które zachwycają.
Gość 13 maja 2014 19:59
0 0 0
....................., to jest mustang, nie jakis tam zwykly ford...
Gość 13 maja 2014 19:59
0 0 0
12 i 32 gitara reszta tandetna
Gość 13 maja 2014 19:59
0 0 0
znaczek wsiowagena w kluczu pasuje idealnie :D
Gość 13 maja 2014 19:59
0 0 0
ALE NIEMILSTWO BŁEEEEEEEEEE
Gość 13 maja 2014 19:59
0 0 0
sorry ale caramo mustan to nie wiocha to stan umysłu!!
Gość 13 maja 2014 19:59
0 0 0
Boże golfa tatułują tylko debile z opuśnieniem a jeśli jest to dziewczyna na bankowo ze dziwka!!
Gość 13 maja 2014 19:59
0 0 0
to juz trzeba byc fanem marki lub modelu
Gość 13 maja 2014 19:59
0 0 0
Dobrze, że się nie czepiacie słynnych motywów HD w tatuażach.. jakoś to jest w porządku, ale każdy inny już jest wg Was debilnym wzorem...a co poniektórzy uważają, że tylko dziwki tatuują sobie znaczki marek... no gratuluję pustej głowy... i tolerancji.Przez takich jak Wy ten kraj jest 100 lat za murzynami.
Gość 13 maja 2014 19:59
0 0 0
Jedyny tatuaż jaki wzbudza szacunek to numer więznia obozu koncentracyjnego wytatuowany na ramieniu. Reszta to smiech na sali
Gość 13 maja 2014 19:59
0 0 0
Większość jest słaba. a nawet okropna.
Gość 25 kwietnia 2012 22:04
0 0 0
Na basenie widziałem raz kolesia co miał na plecach całe Iveco Stralis:D
Gość 19 kwietnia 2012 17:24
0 0 0
jak można wytatuować forda... vw... jeszcze brakuje dacii, datsuna i sanyonga www.jakzagadac.blogspot.com
Gość 19 kwietnia 2012 14:49
0 0 0
to sie nazywa miec zyebany leb
Gość 19 kwietnia 2012 11:06
0 0 0
Primo to trzeba umieć odróżnić malunek na skórze od tatoo!!! Część "dziar" z tych zdjęć zejdzie pod prysznicem!