PB95 5,27
PB98 5,56
ON 5,15
LPG 2,58
18 kwietnia 2012 02:00

Motoryzacyjne tatuaże (galeria)

Zobacz, jak niektórzy kochają swoje auta!

Są różne sposoby, by pokazanć, że kocha się jakąś markę. Jedni kupują sobie koszulki i czapeczki z odpowiednim logo, inni wieszają sobie plakaty na ścianach i ustawiają tapety w komputerach, a jeszcze inni wypisują brednie na forach i stronach internetowych. Niektórym jednak to nie wystarcza. Na świecie (choć mam wrażenie, że głównie w USA), żyją ludzie, którzy chcąc podkreślić swój życiowy związek z marką, postanawiają wytatuować sobie na ciele jej logo. Na zawsze.

Nie wiem, czy to znak ostatecznego oddania, czy też głupoty. Głupoty tym większej, że niektóre z tych dzieł nie mają nic wspólnego z prawdziwą sztuką tatuażu. Zresztą zobaczcie poniższą galerię. Czy ktoś z was chciałby mieć na ciele taką "ozdobę"?

volkswagen bmw chevrolet audi

46Komentarze

Gość 13 maja 2014 19:59
0 0 0
sorry ale caramo mustan to nie wiocha to stan umysłu!!
Gość 13 maja 2014 19:59
0 0 0
Boże golfa tatułują tylko debile z opuśnieniem a jeśli jest to dziewczyna na bankowo ze dziwka!!
Gość 13 maja 2014 19:59
0 0 0
to juz trzeba byc fanem marki lub modelu
Gość 13 maja 2014 19:59
0 0 0
Dobrze, że się nie czepiacie słynnych motywów HD w tatuażach.. jakoś to jest w porządku, ale każdy inny już jest wg Was debilnym wzorem...a co poniektórzy uważają, że tylko dziwki tatuują sobie znaczki marek... no gratuluję pustej głowy... i tolerancji.Przez takich jak Wy ten kraj jest 100 lat za murzynami.
Gość 13 maja 2014 19:59
0 0 0
Jedyny tatuaż jaki wzbudza szacunek to numer więznia obozu koncentracyjnego wytatuowany na ramieniu. Reszta to smiech na sali
Gość 13 maja 2014 19:59
0 0 0
Większość jest słaba. a nawet okropna.
Gość 25 kwietnia 2012 22:04
0 0 0
Na basenie widziałem raz kolesia co miał na plecach całe Iveco Stralis:D
Gość 19 kwietnia 2012 17:24
0 0 0
jak można wytatuować forda... vw... jeszcze brakuje dacii, datsuna i sanyonga www.jakzagadac.blogspot.com
Gość 19 kwietnia 2012 14:49
0 0 0
to sie nazywa miec zyebany leb
Gość 19 kwietnia 2012 11:06
0 0 0
Primo to trzeba umieć odróżnić malunek na skórze od tatoo!!! Część "dziar" z tych zdjęć zejdzie pod prysznicem!
Gość 19 kwietnia 2012 09:37
0 0 0
...Dla Jego bolesnej męki, miej miłosierdzie dla nas i całego świata... Skąd się tacy ludzie biorą jak mój przedmówca, Jezuśku Afrykański. Ich gdzies chodują w zamkniętej przestrzni, bez okien i oni tam sobie gdzieś rosną, grzybami są faszerowani i trawą, by o kilkunastu latach ich wypuścić i obserwować? Czy to taki naturalny miot z blokowiska miejskiego jest?
Gość 19 kwietnia 2012 01:04
0 0 0
Normalnie ,psychole. Wszystkich przebijają te z kółkami w sutkach.One przynajmniej wiedzą ,czego chcą. Reszta to debile.
Gość 19 kwietnia 2012 00:26
0 0 0
To wszystko psychole o moralności tak zawiłej jak ...polski paragraf.Nikt normalny o tym nawet nie pomyśli. To tak jak z kobietami z piercingiem w sutkach, i tam na dole. Lubią sado -maso!
Gość 18 kwietnia 2012 23:58
0 0 0
Do tej bryki trzeba miec rozum i kase nieudaczniku zyciowy! zamiast pisac takie glupoty na forach wez się do roboty...
Gość 18 kwietnia 2012 23:13
0 0 0
Jak ktoś chce to nawet może sobie członka wytatuować bo może lubi i nie nam oceniać czy to jest głupie, bo może dla tej osoby to fajne i nic tego nie zmieni.