PB95 5,45
PB98 5,72
ON 5,29
LPG 2,53
03 września 2007 02:00

Skuter kontra samochód

"Mocny" wypadek.



Jeśli macie interesujące filmy, którymi chcielibyście się z nami podzielić, koniecznie wrzucajcie je na www.wrzuta.pl, a następnie prześlijcie nam link na adres donosy@autokrata.pl.
skuter wypadek

117Komentarze

Gość 13 maja 2014 19:45
0 0 0
Słaby ten skuterzysta.... Ruski po takiej akcji wstałby i pojechał
Gość 13 maja 2014 19:15
0 0 0
buahahahahhaha wreszcie filmik który mnie rozbawił xD BTW ja o mały włos też bym coś takiego wytworzył xD
Gość 13 maja 2014 19:15
0 0 0
Racja a tak na marginesie to jesteś ślepcem, samochód miał czerwone
Gość 13 maja 2014 19:15
0 0 0
Gostek autem na czerwonym wjechal
gość 13 maja 2014 18:02
0 0 0
medal w Pekinie za salto by dostał
gość 13 maja 2014 18:01
0 0 0
kobieta
gość 13 maja 2014 17:58
0 0 0
a kto miał czerwone swiatło???ktos musiał ustapic ale kto??
gość 13 maja 2014 17:47
0 0 0
DEBIL!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość 13 maja 2014 17:46
0 0 0
kutas mial czerwone a skuter mial pierszenstwo i wez takich na droge wpusc
lider 13 maja 2014 17:43
0 0 0
ten ćwok autem wjechał na czerwonym obaj nie zachowali szczególnej ostrożnoœci ani ograniczonego zaufania dobra przestroga dla bezmózgowców
gość 13 maja 2014 17:43
0 0 0
po pierwsze: nie kazdy tak jezdzi skuterempo drugie: to nie byla wina kierowcy skuterapo trzecie: ja mam 15lat i jezdze skuterem uwazniepo czwarte: kazdy kierowca samochodu tez nagina przepisy, np w miescie jest 50km/h a on jedzie 90km/h ( kazdy kierowca popelnia wykroczenia, tylko ze jak to popelni kierowca samochodu to jest na to przymykane oko bo robi tak kazdy!!
gość 13 maja 2014 17:41
0 0 0
ciekawe czy żyje??
gość 13 maja 2014 17:39
0 0 0
powiem wam szczerze ze zaliczylem podobny wypadek, nie z mojej winy. Mila pani, lat 72, wymusila na mnie pierszenstwo, a pozniej stwierdzila ze mnie w ogole nie widziala?! jechalem kolo 60 km/h wiec nie duzo. a co do filmiku to koles w samochodzie jest totalnym baranem i debilem bo przejechal na czerwonym swietle;/