PB95 4,82
PB98 5,12
ON 4,79
LPG 2,53
07 kwietnia 2007 02:00

Test: Citroen C2 VTS

Mały, ale z wykopem - 125 KM, 8,2 s do setki i 210 km/h.



Citroena C2







im dłużej patrzyłem na C2, tym bardziej mi się podobał



EuroNCAP 2003 roku 4 gwiazdki 5 możliwych ochronę kierowcy i pasażera 3 gwiazdki 5 ochronę dzieci 2 gwiazdki 4 możliwe ochronę pieszych



Formuły 1



gałka ostro dała mi się we znaki podczas jazdy zimą ręka boli nawet przy szybkich zmianach



4 osób 2 osoby 166 224 litrów



silnika 1,6 125 KM 6500 obrotów 143 Nm 3750 obrotów 1000 obrotów 8,2 sekundy 400 m 16,1 sekundy 210 km/h



wspaniałym dźwięku silnika



dużego skoku i małej precyzji dźwigni







60 tys. złotych C2 VTS Clio Sport







test c2 citroen citroen c2

73Komentarze

az 13 maja 2014 17:51
0 0 0
kupiłem żonie 1,4 VTRsam mam cos mocniejszego, ale mimo wszystko mam frajdę prowadząc tego 75-cio konnego malucha - ma duszę i chęć do zabawy
gość 13 maja 2014 17:50
0 0 0
jest ok. morze przydałby sie mały tuning wizualny
gość 13 maja 2014 17:49
0 0 0
komentaże w stylu "auto dla łysoli", porównywanie z bmw... po jakiego grzyba? chcecie się ścigac, to na tor; popracujcie nad techniką, zauważcie, że droga to nie tylko asfalt, ale i znakikupiłem cos takiego żonie - i wam radzę - spokój.....to samochód dla żon, a nie wash&go - do miasta i na wyścigi; albo jedno albu drugie
PassatEQ 13 maja 2014 17:44
0 0 0
Prawie jak honda Civic 93'. Ten sam pomysł na bagaznik, podobne osiągi, tyle ze civic 1.6 kosztuje 6tyś i jest nie do zajechania. To pruchno mogłoby kosztować max 40kpln za nowe i mimo to powiedziałbym ze takie sobie.
gość 13 maja 2014 17:33
0 0 0
to piękne auto nie dla kmiotów z giełdyjakich tu pełnoB U R A K I
gość 13 maja 2014 17:33
0 0 0
POD WZGLęDEM STYLISTYKI CITROEN JES NIEKWESTIONOWANYM MISTRZEM !!!!Z TEGO CO WIEM TO W RAJDACH SOBIE TEż NIEźLE RADZI :pWYCHODZI NA TO ZE CITROEN TO PRAWDZIWY WYPAS !!!! POZDRAWIAM WSZYSTKICH C-MANIAKóW I żYCZę IM C6!
Pyziak 13 maja 2014 17:10
0 0 0
Chciałbym mieć takie cudo
citfan 13 maja 2014 17:10
0 0 0
do wszystkich, a wiecie że citroen był w połowie polakiem a nazwa citroen pochodzi od polskiego słowa cytryna, bo wcześniej jego ojciec nazywał się Limoniane i posłubił Polke ( w Polsce) a przed ślubem zmienił nazwisko by brzmiało jak polskie (też w Polsce). Wiec schowajcie się pod kamień ci, co nie lubią citroena tyle wam powiem cudze chwalicie a swego nie znacie. A najważniejsze jest to że jest to firma która od poczatku swojego istnienia współpracowała z fordem (była to 2 masowa taśmowa produkcja samochodów na świecie) citroen założył pierwszy bank pod kredyty na zakup nowego auta było to prawie 100 lat temu. Wielu was żyje w ciemnogordzie i myślicie że samochody koncernu PSA to cienizna, ja wiem tylko tyle że 75 % samochodów używanych w Afryce gdzie auta dostają najwiekszy wycisk to samochody właśnie koncernu PSA (Citroen i Peugeot). Dla typowego Polaka to najlepszy albo niemiec albo skandynaw a dla biednego włoch. Szkoda tylko że mało ludzi rozumie czym jest Citroen i nawet nie wie że od niego czerpią nawet takie firmy jak mercedes, bmw i inne bardzo dobre marki. Dodatkowym atutem jest to że Citroen ma ze wszystkich marek w polsce najwięcej promocji i największe rabaty no i jeszcze jedno, ma świetne rozwiązania dla młodych ludzi jeśli chodzi o kredyty. Smaczkiem może być to że w każdym modelu jaki tworzy jest nie jeden nowoczesny wynalazek bądź rozwiązanie techniczne, lecz jest ich zawsze bardzo wiele a firma się nimi nie chwali bo ten kto wie cokolwiek o Citroenie kupi go niezależnie ile będzie miał bajerów. Ja właśnie za 2 tygodnie odbieram C2 by Loeb 1.6 16v full wypas + wszystkie opcje i koszt tylko 55000 brutto za nowy z salonu do tego pakiet ubezpieczeń i 125 km pod maską, czy za tą cenę znajdziecie alternatywę, moim skromnym zdaniem jest to niemożliwe.
?? 13 maja 2014 17:08
0 0 0
"Citroen jest CHUUJA WARTY. Czyli tyle co serwis Autokrata"sma jestes CHUUJA WARTY citroene to fajne samochody. ten c2 vts to super auto.
góść 13 maja 2014 17:07
0 0 0
[cytat komentarz="99711"]a ze Ty masz biednych przyjaciół i musisz ich wozisz swoim autem, to Twoj problem i nie moja wina ze jestes taki frajer pompka :)
wroc 13 maja 2014 17:07
0 0 0
Nie wypowiadaj sie jak nie jezdziles Citroenem. Przejechalem tysiace kilometrow C3, C4, C2, Clio II i nowym Peugotem 207 i twierdze ze Citroeny sa bardze fajne do prowadzenia i jezdzenia po miastach. Po waskich, kretych uliczkach jak i po autostradach. Kazdy z tych aut mial na liczniku (15000 - 20000 km) jak go bralem z wypozyczalni.Jak chcesz przetestowac auto, to najlepszym sposobem jest wypozyczenie auta z jakies wypozyczalni. Oczywiscie nie w PL, tylko np w E,PT,I,NL lub w UK (choc donerwuje mnie ten lewostronny ruch).
Tomasooo 13 maja 2014 17:06
0 0 0
Autko bardzo ładne no i ładne osiagi jak widze tych co tu pisza ze golfy bmw czy inne samochody maja takie osiagi moga miec tylko ze dopiero po jakims tuningu a nie seryjny silnik A do pierwszego wpisu Simona "nie rozumiem dlaczego mialbym kupic taki samochód to Ci odpowiem krótko to po co ogladasz i sie wpisujesz pozdrawiam innych
thefastandforfurions2 13 maja 2014 17:05
0 0 0
fajne szybkie mocne zwinne
BKT 13 maja 2014 17:05
0 0 0
mi sie podoba i huj wam w dupe!!!!!!!!!
kormoran 13 maja 2014 17:04
0 0 0
twój mózg jest analogowy
Poprzednia Następna 1 2 3