PB95 5,29
PB98 5,59
ON 5,19
LPG 2,63
Mateusz Klimek | 20 lutego 2014 13:10

Tragiczny pościg w Łodzi: sprawca odnaleziony

Kilka dni temu pisaliśmy o pościgu za kierowcą BMW na tablicach KNS, podczas którego doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął postronny kierowca Mazdy, a dwóch funkcjonariuszy zostało rannych. Teraz policji z Łodzi udało się odnaleźć i zatrzymać kierowcę, który najprawdopodobniej był odpowiedzialny za całe zdarzenie.

Zatrzymany ma 34 lata i był już wielokrotnie karany (m.in. za kradzieże i włamania). W dzień pościgu (14.02) był zresztą na przepustce z więzienia. BMW którym się poruszał było skradzione w czerwcu 2012 roku w Łodzi.

34-latek stawił się dzisiaj w zakładzie karnym, zdając sobie sprawę, iż w przypadku tzw. niepowrotu z przepustki zostałby wydany za nim list gończy. Niewykluczone, że jeszcze dzisiaj zostanie przesłuchany.

Źródło: Policja

policja pościg kronika policyjna wypadek

30Komentarze

Gość 14 maja 2014 14:07
-3 7 0
przy odpowiednim zachowaniu policyjnego kierowcy nikt by nie zginą, a winą za wypadek można obarczyć tylko osobę która fizycznie taki wypadek spowodowała.
Gość 14 maja 2014 14:07
6 6 0
jak za całe zdarzenie? przecież to psy zabiły chłopa przez co po raz kolejny pokazali brak umiejętności!
Gość 14 maja 2014 14:07
5 9 4
To moze niech nie udaja rajdowców i nie gonią po miescie z takimi predkosciami.przeciez to przez nich zginął niewinny kierowca.moze wiecej pieszych i rowerowych patroli.A nie w srodku nocy cywilny pojazd i pogoń.
Gość 14 maja 2014 14:07
-1 15 16
Czy wam sie juz totalnie pojp*******ilo? Kryminal spowodowal cale zajscie a wy sie czepiacie 2 gosci ktorzy byli na sluzbie?!
536u 14 maja 2014 14:07
3 8 5
teraz befa chcieli zwalic wine na tego kierowcę który powinien zaplacic mandat TYLKO!!!! to dwa niekompetentne cepy zabily czlowieka!!!!!! zatrzymany kierowca odpowie za nie zatrzymanie do kontroli! TAK POWINNO BYC ale.... w polaczkowie dawa kozaki co zabily będą teraz WYBIELANE na sile!!!!!! takie praktyki z nieoznakowanymi gratami milicyjnymi powinny być ZAKAZANE!!!!!! sledcza tak ale drogowa NIE!!!!!!
Gość 14 maja 2014 14:07
5 6 1
no i mozna szukac i odszukac kierowce a nie scigac jak zwierza i to czym busem chore
awe 14 maja 2014 14:07
-5 6 11
to dlaczego się nie zatrzymał skoro nie miał nic na sumieniu, a tak przez niego zginął niewinny...!!!
Gość 14 maja 2014 14:07
6 12 6
Czyli jak zwykle Policjanci będą cacy a kierowca BMW odpowie za morderstwo!! Chory ten kraj i prawo
Komendant 14 maja 2014 14:07
11 16 5
A skąd wiadomo, że to on? Mam nadzieję, że za ta sytuację nie będzie karany, bo to jest wina tylko i wyłącznie Policji! Cwaniaki w dresach w nieoznakowanych radiowozach, którzy myślą, że są nieśmiertelni.
Poprzednia Następna 1 2