PB95 4,73
PB98 5,01
ON 4,69
LPG 2,49
27 stycznia 2009 01:00

Zakaz wyprzedzania

Wyprzedzanie na drodze jest manewrem dość trudnym. W dodatku przepisy mogą być różnie interpretowane, dlatego łatwo tu o mandat.



B25 B26 B25 B26 3,5 t



B25 B26







1 m 200



25 km/h 100



8 punktów 200 250 5 punktów 300 5 punktów 200 3 punkty



Porsche Ursusie 350



10 punktów 500 100 200 200
policja bezpieczeństwo

55Komentarze

Gość 14 maja 2014 14:08
0 0 0
a co jezeli jest droga oddzielona przerywana linia i tam jest zakaz wyprzedznia przeciez jedno wyklucza 2
Gość 13 maja 2014 19:55
0 0 0
Fajne pomogło mi.
Gość 13 maja 2014 19:54
0 0 0
JA PRZEZ TEN ZNAK ZOZTAŁEM MANTAT SKRZYNKA MNIE HWICYŁA I NIAŁAM DO ZAPŁATY 1200 ZŁ I CO NIAŁEM ZROBIC ?? PILNE NIEMAN KASY DO RZYCIA BARDZO PROSZE O UWAGE
Gość 13 maja 2014 19:54
0 0 0
NIEPOTRZEBNE SIA TE ZNAKI HUJOWE
Gość 13 maja 2014 19:54
0 0 0
BO JA TAK A TY ??
andrzej1977 13 maja 2014 19:48
0 0 0
co prawda to prawda że korkuje się wszystko i trzeba sobie radzić na drodze jak to tylko możliwe, ale uważam że jazda na trzeciego to jest paranoja rozumiem też tych którzy jeżdzą po 200 km albo i więcej na dzień i im się spieszy ale to jest do czasu w końcu wyjedzie mu ktoś z podporządkowanej lewej popatrzy w prawo nic nie jedzie wyjedzie i bedzie wielkie bum a tych sytuacji może być jeszcze kilka pewności też nie ma czy ktoś z naprzeciwka widzi nasz manewr na trzeciego może grzebie przy radiu czyta mapę albo coś mu upadnie na podłogę, nie ma co takiemu migać czy trąbić bo na głupotę to nie ma lekarstwa ale dobrze że misiaczki jężdżą nieoznakowanymi i trochę ich też trzepią piszę to chociaż sam mam sibi i wiele razy mnie uratowało żeby wyprzedzić tira to też nie trzeba jechać za nim 40 kilometrów nie przesadzajmy chociaż na siedlce to całą tą drogę tak zwęzili że całkiem możliwe że trzeba jechać za kimś te czterdzieści kilometrów
andrzej1977 13 maja 2014 19:48
0 0 0
co prawda to prawda że korkuje się wszystko i trzeba sobie radzić na drodze jak to tylko możliwe, ale uważam że jazda na trzeciego to jest paranoja rozumiem też tych którzy jeżdzą po 200 km albo i więcej na dzień i im się spieszy ale to jest do czasu w końcu wyjedzie mu ktoś z podporządkowanej lewej popatrzy w prawo nic nie jedzie wyjedzie i bedzie wielkie bum a tych sytuacji może być jeszcze kilka pewności też nie ma czy ktoś z naprzeciwka widzi nasz manewr na trzeciego może grzebie przy radiu czyta mapę albo coś mu upadnie na podłogę, nie ma co takiemu migać czy trąbić bo na głupotę to nie ma lekarstwa ale dobrze że misiaczki jężdżą nieoznakowanymi i trochę ich też trzepią piszę to chociaż sam mam sibi i wiele razy mnie uratowało żeby wyprzedzić tira to też nie trzeba jechać za nim 40 kilometrów nie przesadzajmy chociaż na siedlce to całą tą drogę tak zwęzili że całkiem możliwe że trzeba jechać za kimś te czterdzieści kilometrów
andrzej1977 13 maja 2014 19:48
0 0 0
co prawda to prawda że korkuje się wszystko i trzeba sobie radzić na drodze jak to tylko możliwe, ale uważam że jazda na trzeciego to jest paranoja rozumiem też tych którzy jeżdzą po 200 km albo i więcej na dzień i im się spieszy ale to jest do czasu w końcu wyjedzie mu ktoś z podporządkowanej lewej popatrzy w prawo nic nie jedzie wyjedzie i bedzie wielkie bum a tych sytuacji może być jeszcze kilka pewności też nie ma czy ktoś z naprzeciwka widzi nasz manewr na trzeciego może grzebie przy radiu czyta mapę albo coś mu upadnie na podłogę, nie ma co takiemu migać czy trąbić bo na głupotę to nie ma lekarstwa ale dobrze że misiaczki jężdżą nieoznakowanymi i trochę ich też trzepią piszę to chociaż sam mam sibi i wiele razy mnie uratowało żeby wyprzedzić tira to też nie trzeba jechać za nim 40 kilometrów nie przesadzajmy chociaż na siedlce to całą tą drogę tak zwęzili że całkiem możliwe że trzeba jechać za kimś te czterdzieści kilometrów
Gość 13 maja 2014 19:45
0 0 0
fajny znak
Gość 13 maja 2014 19:27
0 0 0
ta ta ja to tam zawsze wyprzedzam raz dostałem 1000zl zł mandatu SZLAK TRAFIŁ (.....................................) !!!!!!!!!!!!!!!!!!
preludziarz 13 maja 2014 18:26
0 0 0
...albo umie czytać, ale bez zrozumienia.
psycho 13 maja 2014 18:19
0 0 0
Podpinam sie do pytanka. Czasmi jadac dwupasmowka to co niektorzy biora slub z lewym pasem i jada 50 kmh, i jak tu ich wyprzedzac wtedy, pozostaje tylko prawy pas. Tylko prosze mi tu nie gledzic ze prawe pasy sa zwykle w gorszym stanie bo jezdza nimi ciezarowe samochody i sa koleiny, zasady ruchu sa jasne ze wolniejsze pojazdy poruszaja sie prawym pasem !!!
gość 13 maja 2014 18:18
0 0 0
jebac te znaki, jak jest parowa na drodze to i tak trzeba lyknac xD
gość 13 maja 2014 18:18
0 0 0
Ściema, ten pierwszy znak oznacza:Zakaz wyprzedzania czarnych przez czerwonych :-)
gość 13 maja 2014 18:18
0 0 0