15 49.0138 8.38624 1 4000 1 https://www.autokrata.pl/danetechniczne 300
Dane techniczne
Dane techniczne samochodów

Modele marki: Ariel

Ariel to brytyjski producent samochodów, który powstał w 1927 roku jako Austin Motor Company. Obecnie jest własnością BMW. Firma znana jest z produkcji małych i niedrogich samochodów, a jednym z jej najpopularniejszych modeli jest Mini Cooper. Ariel produkuje również części dla innych producentów, w tym bloki silników dla Rolls-Royce’a.

Ariel jest produkowany od 1927 roku i przez całą swoją historię wyprodukował wiele różnych modeli. Firma została wykupiona przez BMW w 1967 roku i przestała produkować pojazdy w 2000 roku, aby skupić się na silnikach, ale wznowiła produkcję w 2008 roku z samochodem o nazwie Atom, który został zaprojektowany przez byłego projektanta Lotus w Lotus Cars, Gerarda Ducarouge, który również zaprojektował samochody do motocykli Citroën, Renault i Yamaha.

Wybierz model z marki Ariel aby poznać dane techniczne.

Aby poznać dane techniczne samochodów marki Ariel wybierz z listy poniżej model, który Cie interesuje:

Modele marki Ariel:

Krok 2 z 3: Aktualnie znajdujesz się w kategorii dane techniczne dla samochodów marki Ariel. Wybierz model auta i przejdź do kroku 3-go w którym wybierzesz konkretny model silnikowy, rodzaj nadwozia lub wersję samochodu i uzyskasz na jego temat dokładne dane techniczne.