15 49.0138 8.38624 1 4000 1 https://www.autokrata.pl/danetechniczne 300
Dane techniczne
Dane techniczne samochodów

Modele marki: BMW-Alpina

BMW Alpina to linia samochodów zorientowana na osiągi, stworzona przez Alpinę jako spółkę zależną BMW. Pierwsze modele zostały wprowadzone w 1972 roku i od tego czasu są w produkcji.

BMW zawsze słynęło z wysokiej jakości pojazdów, które zostały wyprodukowane przy użyciu innowacyjnych technologii. Na początku lat 70. BMW wprowadziło właśnie nową linię samochodów skierowaną do kierowców, którzy chcieli uzyskać najlepsze wrażenia z jazdy swoim samochodem. Te samochody nazywały się BMW Alpina i dostarczały to, co obiecano.

Pierwsze generacje tych samochodów miały sześciocylindrowy silnik rzędowy, ale ostatecznie BMW Alpinas wyposażono w silnik ośmiocylindrowy, a także wiele innych zmian poprawiających osiągi i prowadzenie, takich jak większe rozmiary kół, sztywniejsze układy zawieszenia, mocniejsze hamowanie

Wybierz model z marki BMW-Alpina aby poznać dane techniczne.

Aby poznać dane techniczne samochodów marki BMW-Alpina wybierz z listy poniżej model, który Cie interesuje:

Modele marki BMW-Alpina:

Krok 2 z 3: Aktualnie znajdujesz się w kategorii dane techniczne dla samochodów marki BMW-Alpina. Wybierz model auta i przejdź do kroku 3-go w którym wybierzesz konkretny model silnikowy, rodzaj nadwozia lub wersję samochodu i uzyskasz na jego temat dokładne dane techniczne.