15 49.0138 8.38624 1 4000 1 https://www.autokrata.pl/danetechniczne 300
Dane techniczne
Dane techniczne samochodów

Modele marki: BYD

Marka samochodów BYD to popularna od lat w Chinach firma produkująca samochody elektryczne.
Pomysł używania samochodów zasilanych energią elektryczną zamiast benzyny istnieje od końca XIX wieku. Korzystanie z samochodów elektrycznych stało się bardziej powszechne na przełomie wieków, ale nigdy nie były tak popularne jak samochody benzynowe. W 2015 roku chińska firma samochodowa BYD postanowiła zmienić ten trend, budując duże fabryki i agresywnie reklamując swoje produkty w Chinach.
Firma BYD została założona w 2003 roku i mocno zainwestowała w rozwój samochodów elektrycznych. Celem było skuteczne konkurowanie z innymi firmami, takimi jak Tesla, Nissan, BMW i Audi, a także z niektórymi wiodącymi chińskimi producentami samochodów, takimi jak Geely Automobile i Chery Automobile. W 2008 roku zaprezentowali swój pierwszy model o nazwie F

Wybierz model z marki BYD aby poznać dane techniczne.

Aby poznać dane techniczne samochodów marki BYD wybierz z listy poniżej model, który Cie interesuje:

Modele marki BYD:

Krok 2 z 3: Aktualnie znajdujesz się w kategorii dane techniczne dla samochodów marki BYD. Wybierz model auta i przejdź do kroku 3-go w którym wybierzesz konkretny model silnikowy, rodzaj nadwozia lub wersję samochodu i uzyskasz na jego temat dokładne dane techniczne.