15 49.0138 8.38624 1 4000 1 https://www.autokrata.pl/danetechniczne 300
Dane techniczne
Dane techniczne samochodów

Modele marki: Daewoo

Daewoo działa od lat 60. XX wieku. Została założona przez Kim Woo Choong, który był wówczas prezesem trzeciej co do wielkości firmy w Korei. Firma zaczynała od produkcji niewielkiej liczby samochodów i stopniowo przekształciła się w szanowaną działalność.
Jednak w 1998 roku firma Daewoo ogłosiła upadłość, a Kim Woo Choong popełnił samobójstwo. To spowodowało, że Daewoo wstrzymało całą produkcję i zamknęło wszystkie dealerzy, dopóki nie zostały kupione przez General Motors w 2001 roku.
W 2011 roku GM całkowicie wycofał się z Korei i odsprzedał swoje udziały pierwotnym właścicielom, synowi Kim Woo Choong, In-hyeon Kim, który zreformował starą firmę swojego ojca w nową o nazwie Hanjin Kia Automotive Company Limited (Hanjin).

Wybierz model z marki Daewoo aby poznać dane techniczne.

Aby poznać dane techniczne samochodów marki Daewoo wybierz z listy poniżej model, który Cie interesuje:

Modele marki Daewoo:

Krok 2 z 3: Aktualnie znajdujesz się w kategorii dane techniczne dla samochodów marki Daewoo. Wybierz model auta i przejdź do kroku 3-go w którym wybierzesz konkretny model silnikowy, rodzaj nadwozia lub wersję samochodu i uzyskasz na jego temat dokładne dane techniczne.