15 49.0138 8.38624 1 4000 1 https://www.autokrata.pl/danetechniczne 300
Dane techniczne
Dane techniczne samochodów

Modele marki: Dallas

Dallas to jedna z najbardziej znanych marek samochodowych na świecie.
Marka Dallas to jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek w branży motoryzacyjnej. Założona w 1985 roku firma Dallas od ponad 25 lat produkuje i sprzedaje samochody osobowe o charakterystycznej stylistyce, najnowocześniejszych technologiach i innowacyjnej inżynierii, które zapewniają pełne wrażenia z jazdy, jak żaden inny pojazd.
Marka Dallas notuje stały wzrost od momentu powstania w 1985 roku. Dotychczasowy sukces firmy opierał się na jej charakterystycznej stylistyce, najnowocześniejszej technologii i innowacyjnej inżynierii, która zapewnia pełne wrażenia z jazdy, jak żaden inny pojazd.
Innowacyjna inżynieria i ciągłe zaangażowanie w innowacje są tym, co odróżnia markę Dallas od innych producentów, jeśli chodzi o jakość, wydajność i wzornictwo.

Wybierz model z marki Dallas aby poznać dane techniczne.

Aby poznać dane techniczne samochodów marki Dallas wybierz z listy poniżej model, który Cie interesuje:

Modele marki Dallas:

Krok 2 z 3: Aktualnie znajdujesz się w kategorii dane techniczne dla samochodów marki Dallas. Wybierz model auta i przejdź do kroku 3-go w którym wybierzesz konkretny model silnikowy, rodzaj nadwozia lub wersję samochodu i uzyskasz na jego temat dokładne dane techniczne.