15 49.0138 8.38624 1 4000 1 https://www.autokrata.pl/danetechniczne 300
Dane techniczne
Dane techniczne samochodów

Modele marki: Dodge

Dodge ma długą historię w branży motoryzacyjnej, począwszy od 1914 roku. Mają dużą linię produktów z wieloma różnymi modelami do wyboru przez konsumentów.
Dodge jest uważany za jedną z najstarszych i najbardziej prestiżowych marek w Stanach Zjednoczonych. Produkują samochody od 1914 roku i nadal rosną w siłę, nawet po złożeniu wniosku o upadłość w 2010 roku. Dodge oferuje kilka różnych typów pojazdów, w tym ciężarówki, SUV-y, sedany i coupe dostosowane do potrzeb każdego konsumenta.
Ich hasło brzmi „Idź dalej”, co odzwierciedla motyw marki, jakim jest możliwość przekraczania granic i posuwania się dalej niż ktokolwiek inny, jeśli chodzi o osiągi motoryzacyjne. Dodge zawsze starał się być najlepszy, jeśli chodzi o innowacyjność i umiejętności inżynieryjne, dzięki czemu może dostarczać wysokiej jakości samochody, które pozwalają kierowcom na pchanie

Wybierz model z marki Dodge aby poznać dane techniczne.

Aby poznać dane techniczne samochodów marki Dodge wybierz z listy poniżej model, który Cie interesuje:

Modele marki Dodge:

Krok 2 z 3: Aktualnie znajdujesz się w kategorii dane techniczne dla samochodów marki Dodge. Wybierz model auta i przejdź do kroku 3-go w którym wybierzesz konkretny model silnikowy, rodzaj nadwozia lub wersję samochodu i uzyskasz na jego temat dokładne dane techniczne.