15 49.0138 8.38624 1 4000 1 https://www.autokrata.pl/danetechniczne 300
Dane techniczne
Dane techniczne samochodów

Modele marki: Ferrari

Firma Ferrari to producent samochodów, który specjalizuje się w produkcji samochodów luksusowych.
Firma Ferrari została założona przez Enzo Ferrari w 1929 roku i od tego czasu produkuje samochody sportowe. Ich samochody są podziwiane na całym świecie, a ich marka jest teraz synonimem szybkości, luksusu i bogactwa.

Historia marki Ferrari opiera się na doskonałości, szybkości i nienasyconym pragnieniu mocy. Ferrari szczyci się tym, że jest najlepszym, najbardziej luksusowym i najpotężniejszym producentem samochodów sportowych na świecie. W rzeczywistości ich samochody są tak dobrze znane z tego, że są maszynami wyczynowymi, że mają reputację przejmowania umysłów kierowców i doprowadzania ich do szaleństwa. Ale jeśli szukasz samochodu z odrobiną elegancji, stylu i niesamowitych osiągów, nie ma lepszego rozwiązania niż Ferrari.

Wybierz model z marki Ferrari aby poznać dane techniczne.

Aby poznać dane techniczne samochodów marki Ferrari wybierz z listy poniżej model, który Cie interesuje:

Modele marki Ferrari:

Krok 2 z 3: Aktualnie znajdujesz się w kategorii dane techniczne dla samochodów marki Ferrari. Wybierz model auta i przejdź do kroku 3-go w którym wybierzesz konkretny model silnikowy, rodzaj nadwozia lub wersję samochodu i uzyskasz na jego temat dokładne dane techniczne.