15 49.0138 8.38624 1 4000 1 https://www.autokrata.pl/danetechniczne 300
Dane techniczne
Dane techniczne samochodów

Modele marki: Fiat

Fiat Car Company została założona w 1899 roku i jest najstarszym producentem samochodów we Włoszech. Samochody Fiata są popularne ze względu na niski koszt, niezawodność i atrakcyjność dla milenialsów. Fiat nie jest tak popularny, jak inne duże firmy samochodowe, takie jak Honda czy BMW, ale nadal są dobrze znaną firmą.
Zakład produkcyjny firmy znajduje się w Turynie, gdzie produkuje różnorodne pojazdy, takie jak sedany, furgonetki, pojazdy użytkowe i samochody sportowe. Fiat posiada również fabryki w Brazylii i Rosji, które produkują odpowiednio minivany i autobusy.

Fiat był jedną z pierwszych marek samochodowych, które powstały we Włoszech. Samochody Fiata produkowane są od 1899 roku i są wiodącą marką we Włoszech. Fiat jest także siódmym co do wielkości producentem samochodów na świecie.

Wybierz model z marki Fiat aby poznać dane techniczne.

Aby poznać dane techniczne samochodów marki Fiat wybierz z listy poniżej model, który Cie interesuje:

Modele marki Fiat:

Krok 2 z 3: Aktualnie znajdujesz się w kategorii dane techniczne dla samochodów marki Fiat. Wybierz model auta i przejdź do kroku 3-go w którym wybierzesz konkretny model silnikowy, rodzaj nadwozia lub wersję samochodu i uzyskasz na jego temat dokładne dane techniczne.