15 49.0138 8.38624 1 4000 1 https://www.autokrata.pl/danetechniczne 300
Dane techniczne
Dane techniczne samochodów

Modele marki: Ford

Ford to jedna z marek motoryzacyjnych, której historia sięga 1903 roku.
Ford to amerykański międzynarodowy producent samochodów z siedzibą w Dearborn w stanie Michigan. Została założona przez Henry’ego Forda i zarejestrowana 16 czerwca 1903 roku. Ford sprzedaje samochody i pojazdy użytkowe pod marką Ford oraz większość luksusowych samochodów pod marką Lincoln. Od 2018 r. jest jedenastym największym producentem samochodów na świecie pod względem sprzedaży.
Ford jest ważną częścią amerykańskiego przemysłu od ponad wieku, dlatego ważne jest, aby wiedzieć, co robią jako firma, ponieważ ich decyzje mają wpływ nie tylko na ich własną firmę, ale także na inne firmy, takie jak General Motors.

Jednak Ford Motor Company powstała w 1903 roku i oficjalnie przyjęła tę nazwę w 1909 roku.
Firma samochodowa Ford rozpoczęła się od produkcji samochodów Model T i rozszerzyła się na produkcję wszelkiego rodzaju samochodów do różnych celów. Obecnie produkują samochody w innych specjalistycznych kategoriach, takich jak SUV-y, pojazdy sportowo-użytkowe, dostawcze i elektryczne.

Wybierz model z marki Ford aby poznać dane techniczne.

Aby poznać dane techniczne samochodów marki Ford wybierz z listy poniżej model, który Cie interesuje:

Modele marki Ford:

Krok 2 z 3: Aktualnie znajdujesz się w kategorii dane techniczne dla samochodów marki Ford. Wybierz model auta i przejdź do kroku 3-go w którym wybierzesz konkretny model silnikowy, rodzaj nadwozia lub wersję samochodu i uzyskasz na jego temat dokładne dane techniczne.