15 49.0138 8.38624 1 4000 1 https://www.autokrata.pl/danetechniczne 300
Dane techniczne
Dane techniczne samochodów

Modele marki: Hafei

Hafei Motor Co., Ltd to chiński producent samochodów z siedzibą w Szanghaju. Firma została założona w 1984 roku i obecnie zajmuje się produkcją samochodów osobowych, ciężarowych oraz pojazdów użytkowych. Hafei ma trzy spółki joint venture: Brilliance Automotive, Dongfeng Peugeot-Citroën Automobile Company i Changan Ford Automobile Company.
Hafei jest drugim co do wielkości producentem samochodów w Chinach po Chang’an Automobile Company. W swojej fabryce w Changshu produkują zarówno samochody osobowe, jak i lekkie pojazdy użytkowe. Ich najpopularniejsze modele to sedan z serii HFE7100 i lekka ciężarówka z serii HF9200, które są pierwszymi produkowanymi w Chinach modelami samochodów, które zdobyły nagrodę „China Best Car” przyznawaną przez China Central Television Top Ten Car

Wybierz model z marki Hafei aby poznać dane techniczne.

Aby poznać dane techniczne samochodów marki Hafei wybierz z listy poniżej model, który Cie interesuje:

Modele marki Hafei:

Krok 2 z 3: Aktualnie znajdujesz się w kategorii dane techniczne dla samochodów marki Hafei. Wybierz model auta i przejdź do kroku 3-go w którym wybierzesz konkretny model silnikowy, rodzaj nadwozia lub wersję samochodu i uzyskasz na jego temat dokładne dane techniczne.