15 49.0138 8.38624 1 4000 1 https://www.autokrata.pl/danetechniczne 300
Dane techniczne
Dane techniczne samochodów

Modele marki: Lincoln

Lincoln to amerykańska marka samochodów luksusowych, która powstała w 1917 roku.
We wczesnych latach producenci Lincolna byli znani z tego, że skupiali się na luksusowych i trwałych samochodach, ale to się zmieniło wraz z wprowadzeniem nowego modelu samochodu Forda, co doprowadziło do serii lat przynoszących straty firmie.
Lincoln skupił się na alternatywnej strategii, aby odróżnić się od innych samochodów, a zamiast tego zaoferował charakterystyczny design oraz funkcje zapewniające komfort i wygodę, takie jak ogrzewanie przednich siedzeń.
Lincoln odnotował wzrost sprzedaży od 2008 r. ze względu na skupienie się na konstruowaniu bardziej luksusowych pojazdów z wyższej półki w konkurencyjnych cenach.
Nowe modele odniosły sukces w przyciąganiu nabywców, ponieważ są wycenione na poziomie, na którym mogą konkurować z takimi markami jak Lexus czy Acura.

Wybierz model z marki Lincoln aby poznać dane techniczne.

Aby poznać dane techniczne samochodów marki Lincoln wybierz z listy poniżej model, który Cie interesuje:

Modele marki Lincoln:

Krok 2 z 3: Aktualnie znajdujesz się w kategorii dane techniczne dla samochodów marki Lincoln. Wybierz model auta i przejdź do kroku 3-go w którym wybierzesz konkretny model silnikowy, rodzaj nadwozia lub wersję samochodu i uzyskasz na jego temat dokładne dane techniczne.