15 49.0138 8.38624 1 4000 1 https://www.autokrata.pl/danetechniczne 300
Dane techniczne
Dane techniczne samochodów

Modele marki: Luxgen

Luxgen to tajwańska firma motoryzacyjna, która działa na rynku od 1988 roku. Samochody Luxgen są dostępne w sprzedaży na Tajwanie, w Chinach, na Filipinach i w Stanach Zjednoczonych. Producent luksusowych samochodów oferuje cztery modele: Luxgen7 MPV, Luxgen S7 SUV, Luxgen5 Sedan i Luxgen6 PHEV.
Luxgen została założona 18 października 1988 roku jako wspólne przedsięwzięcie Yulon Motor Company i Mitsubishi Motors Corporation (obecnie część aliansu Mitsubishi-Nissan). Nazwa firmy pochodzi od łacińskiego słowa lux, które oznacza światło.
Luxgen posiada obecnie trzy fabryki zlokalizowane na Tajwanie, skąd rocznie produkuje ponad 30000 pojazdów. Jest to również jedna z niewielu firm motoryzacyjnych, które oferują hybrydowy pojazd elektryczny typu plug-in

Wybierz model z marki Luxgen aby poznać dane techniczne.

Aby poznać dane techniczne samochodów marki Luxgen wybierz z listy poniżej model, który Cie interesuje:

Modele marki Luxgen:

Krok 2 z 3: Aktualnie znajdujesz się w kategorii dane techniczne dla samochodów marki Luxgen. Wybierz model auta i przejdź do kroku 3-go w którym wybierzesz konkretny model silnikowy, rodzaj nadwozia lub wersję samochodu i uzyskasz na jego temat dokładne dane techniczne.