15 49.0138 8.38624 1 4000 1 https://www.autokrata.pl/danetechniczne 300
Dane techniczne
Dane techniczne samochodów

Modele marki: Mitsubishi

Mitsubishi to japoński międzynarodowy producent samochodów z siedzibą w Tokio w Japonii. Został założony w 1970 roku i stał się jednym z największych japońskich producentów samochodów.

Mitsubishi jest innowatorem we wprowadzaniu nowych funkcji i pomysłów technicznych do przemysłu motoryzacyjnego. . Jednym z najbardziej godnych uwagi wkładów jest technologia turbosprężarki, którą opatentowali w 1974 roku. Mitsubishi wprowadziło również system zmiennych faz rozrządu trzeciej generacji do silników wysokoprężnych w 1984 roku, co sprawiło, że ich samochody były bardziej oszczędne pod względem zużycia paliwa niż samochody konkurencji w tamtym czasie.

Obecna nazwa firmy pochodzi od dawnego oddziału Mitsubishi Heavy Industries (lub MHI). Firma MHI została przemianowana na Mitsubishi Corporation (lub MC), ale nadal produkuje maszyny przemysłowe i posiada akcje z innymi firmami.

Mitsubishi Motors Corporation ma siedzibę w Tokio w Japonii i jest jednym z największych producentów samochodów w Azji. Firma sprzedaje swoje produkty na całym świecie. Należą do nich samochody osobowe i dostawcze, autobusy, motocykle, quady, wózki widłowe i sprzęt budowlany.

Wybierz model z marki Mitsubishi aby poznać dane techniczne.

Aby poznać dane techniczne samochodów marki Mitsubishi wybierz z listy poniżej model, który Cie interesuje:

Modele marki Mitsubishi:

Krok 2 z 3: Aktualnie znajdujesz się w kategorii dane techniczne dla samochodów marki Mitsubishi. Wybierz model auta i przejdź do kroku 3-go w którym wybierzesz konkretny model silnikowy, rodzaj nadwozia lub wersję samochodu i uzyskasz na jego temat dokładne dane techniczne.