15 49.0138 8.38624 1 4000 1 https://www.autokrata.pl/danetechniczne 300
Dane techniczne
Dane techniczne samochodów

Modele marki: Mitsuoka

Mitsuoka Motors to producent samochodów z siedzibą w Tokio w Japonii. Została założona w 1967 roku przez Kazuo Mitsuokę, który do dziś prowadzi firmę.
Firma Mitsukoa Motors istnieje od 1967 roku i znana jest z tworzenia ciekawych i niepowtarzalnych samochodów. Znani są z najpopularniejszego modelu samochodu, zwanego Galue. Galue został wykonany z mieszanką europejskich wpływów projektowych i japońskich elementów, takich jak długa maska i pochyłe reflektory, które wyróżniały go na drodze.
Galue był dostępny w wersji kabriolet lub ze stałym dachem i miał dwie opcje silnika: silnik 1,6 l o mocy 85 kW (115 KM) lub silnik 2 l o mocy 100 kW (134 KM). Samochód był również dostępny jako pojazd elektryczny w 1995 roku, kiedy Mitsuk

Wybierz model z marki Mitsuoka aby poznać dane techniczne.

Aby poznać dane techniczne samochodów marki Mitsuoka wybierz z listy poniżej model, który Cie interesuje:

Modele marki Mitsuoka:

Krok 2 z 3: Aktualnie znajdujesz się w kategorii dane techniczne dla samochodów marki Mitsuoka. Wybierz model auta i przejdź do kroku 3-go w którym wybierzesz konkretny model silnikowy, rodzaj nadwozia lub wersję samochodu i uzyskasz na jego temat dokładne dane techniczne.