15 49.0138 8.38624 1 4000 1 https://www.autokrata.pl/danetechniczne 300
Dane techniczne
Dane techniczne samochodów

Modele marki: Renault

Renault to międzynarodowa firma motoryzacyjna produkująca samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe. Firma działa w branży od 1899 roku. Założona przez Louisa Renault i jego braci Marcela i Fernanda, Renault jest jednym z czołowych producentów samochodów we Francji.

Firma od zawsze stawia na innowacyjność. Produkuje pojazdy elektryczne takie jak Zoe, Espace F1 do samochodów autonomicznych i pojazdów autonomicznych. Renault oferuje również usługi finansowe, takie jak opcje leasingu nowych samochodów klientom o niskiej zdolności kredytowej lub bezrobotnym z elastycznymi planami płatności.

Firma samochodowa Renault rozpoczęła działalność jako producent opon gumowych w 1894 r. W 1898 r. zaczęła produkować rowery, a do 1899 r. motocykle. Pierwszy samochód Renault powstał w 1898 roku. W 1945 roku firma wprowadziła na rynek swój pierwszy pojazd masowo produkowany – 4CV, który był dla niej dużym sukcesem.

Wybierz model z marki Peugeot aby poznać dane techniczne.

Aby poznać dane techniczne samochodów marki Renault wybierz z listy poniżej model, który Cie interesuje:

Modele marki Peugeot:

Krok 2 z 3: Aktualnie znajdujesz się w kategorii dane techniczne dla samochodów marki Renault. Wybierz model auta i przejdź do kroku 3-go w którym wybierzesz konkretny model silnikowy, rodzaj nadwozia lub wersję samochodu i uzyskasz na jego temat dokładne dane techniczne.