15 49.0138 8.38624 1 4000 1 https://www.autokrata.pl/danetechniczne 300
Dane techniczne
Dane techniczne samochodów

Modele marki: Renault-Samsung

Renault i Samsung połączyły siły, aby stworzyć nową technologię samochodową o nazwie „inteligentna mobilność”. Niedawno zapowiedzieli samochód elektryczny o zasięgu 300 kilometrów na jednym ładowaniu. Jest to ważne, ponieważ może pomóc w zmniejszeniu liczby samochodów na drogach i zmniejszyć emisje. Celem tego partnerstwa jest wprowadzenie rozwiązań mobilnych do 10 milionów gospodarstw domowych do 2020 roku.

Ten elektryczny samochód to pierwszy model Renault-Samsung, który zostanie wydany w 2020 roku. Ma zasięg 300 kilometrów na jednym ładowaniu i będzie w stanie jechać od 0 do 60 mil na godzinę w mniej niż 7 sekund.

Celem tego partnerstwa między Renault i Samsung jest zapewnienie rozwiązań, które zapewnią mobilność 10 milionom gospodarstw domowych do 2020 r., co byłoby świetne dla zmniejszenia zatorów na drogach.

Wybierz model z marki Renault-Samsung aby poznać dane techniczne.

Aby poznać dane techniczne samochodów marki Renault-Samsung wybierz z listy poniżej model, który Cie interesuje:

Modele marki Renault-Samsung:

Krok 2 z 3: Aktualnie znajdujesz się w kategorii dane techniczne dla samochodów marki Renault-Samsung. Wybierz model auta i przejdź do kroku 3-go w którym wybierzesz konkretny model silnikowy, rodzaj nadwozia lub wersję samochodu i uzyskasz na jego temat dokładne dane techniczne.