15 49.0138 8.38624 1 4000 1 https://www.autokrata.pl/danetechniczne 300
Dane techniczne
Dane techniczne samochodów

Modele marki: Rolls-Royce

Marka samochodów Rolls-Royce to jedna z najbardziej luksusowych i pożądanych marek samochodów luksusowych. Przedstawia swoim klientom wspaniały styl życia. Marka działa w branży motoryzacyjnej od ponad 100 lat. Siedziba firmy znajduje się w Londynie w Wielkiej Brytanii.

Firma została założona przez Charlesa Stewarta Rollsa i Henry’ego Royce’a 15 kwietnia 1906 roku. Tę datę upamiętnia coroczna parada jej aktualnych modeli na Goodwood Festival of Speed w Sussex w Anglii, gdzie samochody Rolls-Royce są corocznie wystawiane od tego czasu 1993.

Kiedyś okrzyknięto go „najlepszym samochodem” na świecie, ponieważ zaprojektowano go tak, aby był bardzo płynny i cichy, a jednocześnie zapewniał wysoką wydajność i mocny silnik, który nie wykazywał żadnych wibracji na zewnątrz pojazdu podczas jazdy po utwardzonych drogach

Wybierz model z marki Rolls-Royce aby poznać dane techniczne.

Aby poznać dane techniczne samochodów marki Rolls-Royce wybierz z listy poniżej model, który Cie interesuje:

Modele marki Rolls-Royce:

Krok 2 z 3: Aktualnie znajdujesz się w kategorii dane techniczne dla samochodów marki Rolls-Royce. Wybierz model auta i przejdź do kroku 3-go w którym wybierzesz konkretny model silnikowy, rodzaj nadwozia lub wersję samochodu i uzyskasz na jego temat dokładne dane techniczne.