15 49.0138 8.38624 1 4000 1 https://www.autokrata.pl/danetechniczne 300
Dane techniczne
Dane techniczne samochodów

Modele marki: SEAT

Marka Seat to hiszpańska firma samochodowa założona w 1950 roku. Kiedyś była znana z produkcji niedrogich i praktycznych samochodów. Jednak wraz z kryzysem gospodarczym firma skupia się na bardziej luksusowych samochodach, takich jak Altea XL i Leon ST Cupra R. Obecnie firma produkuje samochody droższe niż kiedyś, ale wciąż tańsze niż większość inne europejskie marki samochodów luksusowych.

Marka Seat jest jednym z niewielu dużych europejskich producentów samochodów, którym udało się utrzymać na powierzchni podczas kryzysu finansowego 2008/2009. Udało jej się również pozyskać nowych klientów, stając się jedną z niewielu marek produkujących ekonomiczne samochody kompaktowe, które są tańsze od konkurentów, a jednocześnie oferują produkty wysokiej jakości.

Wybierz model z marki SEAT aby poznać dane techniczne.

Aby poznać dane techniczne samochodów marki SEAT wybierz z listy poniżej model, który Cie interesuje:

Modele marki SEAT:

Krok 2 z 3: Aktualnie znajdujesz się w kategorii dane techniczne dla samochodów marki SEAT. Wybierz model auta i przejdź do kroku 3-go w którym wybierzesz konkretny model silnikowy, rodzaj nadwozia lub wersję samochodu i uzyskasz na jego temat dokładne dane techniczne.