15 49.0138 8.38624 1 4000 1 https://www.autokrata.pl/danetechniczne 300
Dane techniczne
Dane techniczne samochodów

Modele marki: SsangYong

SsangYong to marka samochodów z Korei Południowej. Istnieje od ponad 50 lat i wciąż się rozwija.

Nazwa firmy tłumaczy się na angielski jako „podwójny smok”, co wskazuje na jej koreańskie korzenie. SsangYong Motors to jedna z najstarszych marek samochodowych w Korei.

Firma Ssangyong Motors została założona w 1954 roku i rozpoczęła eksport swoich samochodów do Europy, Afryki i Azji w 1974 roku. Od 1975 roku jest jednym z czterech największych producentów samochodów pod względem wielkości sprzedaży w Korei Południowej.

Pierwszym samochodem firmy był Musso, który został wydany w 1962 roku. Ich najlepiej sprzedającym się pojazdem był Korando, który w ciągu swojego życia sprzedał ponad 217 000 sztuk na całym świecie.

Marki samochodów zawsze szukają nowych sposobów na poprawę swojego publicznego wizerunku, aby przyciągnąć więcej klientów. Jednym ze sposobów, w jaki SsangYong to robi, jest sponsorowanie imprez sportów motorowych odbywających się w Korei Południowej. Pomogło im to zwiększyć ich popularność wśród entuzjastów sportów motorowych w kraju i na świecie

Wybierz model z marki SsangYong aby poznać dane techniczne.

Aby poznać dane techniczne samochodów marki SsangYong wybierz z listy poniżej model, który Cie interesuje:

Modele marki SsangYong:

Krok 2 z 3: Aktualnie znajdujesz się w kategorii dane techniczne dla samochodów marki SsangYong. Wybierz model auta i przejdź do kroku 3-go w którym wybierzesz konkretny model silnikowy, rodzaj nadwozia lub wersję samochodu i uzyskasz na jego temat dokładne dane techniczne.