15 49.0138 8.38624 1 4000 1 https://www.autokrata.pl/danetechniczne 300
Dane techniczne
Dane techniczne samochodów

Modele marki: TATA

TATA Motors Limited to największa indyjska firma motoryzacyjna. Jej udział w indyjskim rynku samochodów osobowych wynosi 27,8%, według stanu na październik 2017 r. Firma została założona 8 października 1945 r. przez indyjskiego działacza niepodległościowego Jamshedji Nusserwanjee Tata, a jej siedziba znajduje się w Bombaju.

Najlepiej sprzedającym się samochodem w Indiach jest Tata Nano. Kiedy po raz pierwszy pojawił się w 2009 roku, był to jeden z najtańszych samochodów na rynku. Dziś jest klasyfikowany jako mikrosamochód.

Tata Nano został zaprojektowany jako niedrogi samochód dla Hindusów w cenie 100 000 rupii (1500 USD).

Firma Tata Motors wprowadziła ten samochód z zamiarem zastąpienia istniejących w Indiach rikszy samochodowych czymś wygodniejszym i bardziej ekonomicznym niż one. Projekt tego samochodu został zbudowany wokół jego ceny, więc upewnili się, że wszystko w tym małym pojeździe zostanie zmniejszone, w tym silnik, który ma tylko 624 cm3

Wybierz model z marki TATA aby poznać dane techniczne.

Aby poznać dane techniczne samochodów marki TATA wybierz z listy poniżej model, który Cie interesuje:

Modele marki TATA:

Krok 2 z 3: Aktualnie znajdujesz się w kategorii dane techniczne dla samochodów marki TATA. Wybierz model auta i przejdź do kroku 3-go w którym wybierzesz konkretny model silnikowy, rodzaj nadwozia lub wersję samochodu i uzyskasz na jego temat dokładne dane techniczne.