15 49.0138 8.38624 1 4000 1 https://www.autokrata.pl/danetechniczne 300
Dane techniczne
Dane techniczne samochodów

Modele marki: Volvo

Volvo to szwedzka firma motoryzacyjna. Została założona w 1927 roku i od trzech czwartych wieku jest jednym z wiodących producentów samochodów na świecie.

Szwedzki producent samochodów produkuje samochody od ponad 100 lat. Początkowo Volvo było producentem samochodów ciężarowych i autobusów, ale w latach 90. wyprodukowano pierwszy samochód.

W 1999 roku Volvo stało się spółką zależną Forda. Również w tym roku został wypuszczony pierwszy SUV firmy. W 2010 roku Volvo wykupiło swoją dawną spółkę macierzystą, co oznacza, że jest teraz ponownie niezależnym producentem samochodów.

W ostatnich latach Volvo wyprodukowało gamę samochodów elektrycznych i hybrydowych, aby do 2025 r. stać się w pełni elektrycznymi. Nowy S60 jest jednym z dostępnych już teraz.

Wybierz model z marki Volvo aby poznać dane techniczne.

Aby poznać dane techniczne samochodów marki Volvo wybierz z listy poniżej model, który Cie interesuje:

Modele marki Volvo:

Krok 2 z 3: Aktualnie znajdujesz się w kategorii dane techniczne dla samochodów marki Volvo. Wybierz model auta i przejdź do kroku 3-go w którym wybierzesz konkretny model silnikowy, rodzaj nadwozia lub wersję samochodu i uzyskasz na jego temat dokładne dane techniczne.