15 49.0138 8.38624 1 4000 1 https://www.autokrata.pl/danetechniczne 300
Dane techniczne
Dane techniczne samochodów

Modele marki: Wiesmann

Marka Wiesmann to niemiecki producent i dystrybutor samochodów sportowych. Firma została założona w 1948 roku przez Wilhelma Wiesmanna w Niemczech Zachodnich i stała się znana z luksusowych i ekskluzywnych samochodów.

Firma została założona w 1948 roku przez Wilhelma Wiesmanna w Niemczech Zachodnich i stała się znana z luksusowych i ekskluzywnych samochodów. Były kierowca wyścigowy dostrzegł potrzebę połączenia sztuki tworzenia luksusowych samochodów z technologią sportów motorowych. Chciał połączyć nowoczesne wymagania w zakresie funkcjonalności, szybkości, bezpieczeństwa, komfortu, wyglądu, jakości z nostalgią za klasycznym rękodziełem.

Wiesmann jest tradycyjnym producentem ekskluzywnych samochodów sportowych klasy premium, produkowanych głównie ręcznie w małym warsztacie zatrudniającym około 40 wykwalifikowanych pracowników, używających wyłącznie angielskich tkanin do tapicerki. Zdolność produkcyjna jest ograniczona do 100 samochodów

Wybierz model z marki Wiesmann aby poznać dane techniczne.

Aby poznać dane techniczne samochodów marki Wiesmann wybierz z listy poniżej model, który Cie interesuje:

Modele marki Wiesmann:

Krok 2 z 3: Aktualnie znajdujesz się w kategorii dane techniczne dla samochodów marki Wiesmann. Wybierz model auta i przejdź do kroku 3-go w którym wybierzesz konkretny model silnikowy, rodzaj nadwozia lub wersję samochodu i uzyskasz na jego temat dokładne dane techniczne.