15 49.0138 8.38624 1 4000 1 https://www.autokrata.pl/danetechniczne 300
Dane techniczne
Dane techniczne samochodów

Modele marki: Beijing

Na świecie jest wiele marek samochodowych, ale Pekin jest jedną z najbardziej udanych. Zaczęło się w 1983 roku i nosiło nazwę „Beijing Jeep Corporation”. Firma ta zmieniła nazwę na Beijing Automotive Group w 1990 roku. Pekin odniósł duży sukces, ponieważ tworzyli własne oryginalne projekty i innowacje.

Pierwszy duży sukces firmy przyszedł z serią BJ2020, SUV-em, który w pierwszym roku produkcji sprzedał ponad milion egzemplarzy. Ponadto BJ2022 osiągnął 2 miliony sprzedanych egzemplarzy po zaledwie dwóch latach na rynku.
BJ2023 wyprodukował 3 miliony sztuk przed pierwszym przeprojektowaniem. Seria BJ2025 stała się najlepiej sprzedającym się modelem na chińskim rynku i nadal dobrze się sprzedawała nawet po zaprzestaniu jej produkcji po 10 latach produkcji.

W grudniu 2018 roku pekińska firma samochodowa Beijing Automobile została oskarżona o skopiowanie projektu Tesli Model 3. Firma zaprzecza oskarżeniom i twierdzi, że ich projekt był w fazie rozwoju przed wydaniem samochodu Tesli.
Beijing Automobile Company zaprzecza jakimkolwiek wykroczeniom i powiedziała, że pracowała nad tymi projektami przez ponad dwa lata, zanim Tesla nawet wypuściła swój samochód.

Wybierz model z marki Beijing aby poznać dane techniczne.

Aby poznać dane techniczne samochodów marki Beijing wybierz z listy poniżej model, który Cie interesuje:

Modele marki Beijing:

Krok 2 z 3: Aktualnie znajdujesz się w kategorii dane techniczne dla samochodów marki Beijing. Wybierz model auta i przejdź do kroku 3-go w którym wybierzesz konkretny model silnikowy, rodzaj nadwozia lub wersję samochodu i uzyskasz na jego temat dokładne dane techniczne.