15 49.0138 8.38624 1 4000 1 https://www.autokrata.pl/danetechniczne 300
Dane techniczne
Dane techniczne samochodów

Modele marki: Coggiola

Coggiola to luksusowa włoska marka samochodów, która powstała w 1891 roku. Jest to jedna z najstarszych wciąż istniejących marek samochodów luksusowych.
Coggiola zaczynała jako przemysłowa firma produkcyjna, ale przekształciła się w luksusową markę motoryzacyjną dzięki swojemu pierwszemu samochodowi, Coggiola-Fileno, w 1948 roku. W 1951 roku wypuścili swój pierwszy pojazd elektryczny, a w 1955 roku wyprodukowali swój pierwszy samochód sportowy . Coggiola zawsze skupiała się na innowacjach w projektowaniu i inżynierii, dzięki czemu zyskała reputację producenta jednych z najbardziej stylowych i wyrafinowanych samochodów na rynku.
Obecnie Coggiola jest jedną z wiodących włoskich marek samochodów luksusowych z ponad 100 różnymi modelami, od małych samochodów miejskich po duże SUV-y i samochody sportowe. Ich innowacyjne projekty przyniosły im nagrody

Wybierz model z marki Coggiola aby poznać dane techniczne.

Aby poznać dane techniczne samochodów marki Coggiola wybierz z listy poniżej model, który Cie interesuje:

Modele marki Coggiola:

Krok 2 z 3: Aktualnie znajdujesz się w kategorii dane techniczne dla samochodów marki Coggiola. Wybierz model auta i przejdź do kroku 3-go w którym wybierzesz konkretny model silnikowy, rodzaj nadwozia lub wersję samochodu i uzyskasz na jego temat dokładne dane techniczne.