15 49.0138 8.38624 1 4000 1 https://www.autokrata.pl/danetechniczne 300
Dane techniczne
Dane techniczne samochodów

Modele marki: Saturn

Saturn to marka samochodów, która jest częścią firmy General Motors. Wiele osób zna markę Saturn z jej innowacyjnych funkcji i zorientowanego na klienta podejścia. Pierwszym pojazdem Saturn był model z 1995 roku nazwany „S-Series”. Stało się popularne dzięki udostępnieniu publicznego dostępu do Internetu w samochodzie, a także cenie poniżej innych marek.

Slogan Saturna brzmi „Inny rodzaj firmy samochodowej”, co oznacza, że różnią się one od innych firm samochodowych, ponieważ koncentrują się na swoich klientach bardziej niż cokolwiek innego.

Marka samochodów Saturn została zapoczątkowana w 1991 roku przez General Motors i działała jako spółka zależna firmy. Przerwał swoją działalność w 2009 roku po tym, jak GM zdecydował, że nie zabezpiecza swoich zakładów ze zbyt wieloma markami, a Saturn nie radził sobie dobrze pod presją ekonomiczną tamtych czasów.

Wybierz model z marki Saturn aby poznać dane techniczne.

Aby poznać dane techniczne samochodów marki Saturn wybierz z listy poniżej model, który Cie interesuje:

Modele marki Saturn:

Krok 2 z 3: Aktualnie znajdujesz się w kategorii dane techniczne dla samochodów marki Saturn. Wybierz model auta i przejdź do kroku 3-go w którym wybierzesz konkretny model silnikowy, rodzaj nadwozia lub wersję samochodu i uzyskasz na jego temat dokładne dane techniczne.