15 49.0138 8.38624 1 4000 1 https://www.autokrata.pl/danetechniczne 300
Dane techniczne
Dane techniczne samochodów

Modele marki: Tesla

Tesla jest pierwszą na świecie odnoszącą sukcesy firmą oferującą pojazdy elektryczne. Ich samochody są droższe niż zwykłe samochody, ale jest to warte swojej ceny, ponieważ otrzymujesz wiele korzyści, takich jak bezpłatne ładowanie i korzystanie ze specjalnych pasów Tesli.

Samochody Tesli są również bardzo przyjazne dla środowiska, ponieważ nie emitują CO2. Są również tańsze w eksploatacji niż pojazdy zasilane gazem lub olejem napędowym.

Marce Tesli udało się wykreować nowy trend na pojazdy elektryczne, dlatego wiele osób chce dziś kupować ich produkty.

Tesla to firma produkująca samochody elektryczne i inne komponenty pojazdów elektrycznych.

Tesla działa na rynku od ponad dziesięciu lat, co czyni ją jedną z najstarszych marek samochodowych na świecie. Pierwszym samochodem Tesli był Roadster, którego premiera miała miejsce w 2006 roku i kosztowała 109 000 dolarów. Najnowszym nowym modelem Tesli jest Model 3, którego ceny zaczynają się od 35 000 USD.

Tesla zawsze była kojarzona z innowacjami i otrzymywała miliardy dolarów dotacji rządowych na produkcję swoich samochodów. Wynika to z wielu ich innowacji, takich jak produkcja samochodów elektrycznych i paneli słonecznych.

Wybierz model z marki Tesla aby poznać dane techniczne.

Aby poznać dane techniczne samochodów marki Tesla wybierz z listy poniżej model, który Cie interesuje:

Modele marki Tesla:

Krok 2 z 3: Aktualnie znajdujesz się w kategorii dane techniczne dla samochodów marki Tesla. Wybierz model auta i przejdź do kroku 3-go w którym wybierzesz konkretny model silnikowy, rodzaj nadwozia lub wersję samochodu i uzyskasz na jego temat dokładne dane techniczne.