PB95 4,73
PB98 5,01
ON 4,69
LPG 2,49
23 stycznia 2007 01:00

Pierwsza jazda: Nowa Skoda Fabia

Opłacało się spędzić kilka godzin w samolocie do Portugalii- jako jedni z pierwszych prezentujemy zdjęcia i wrażenia z jazdy nową Skodą Fabią.



Faro



Fabia Roomster Mini Renault Suzuki



Wnętrze Fabia dzieli z Roomsterem Fotele w podstawowych wersjach nie są najwygodniejsze



300 litrów Octavii Golfie



7 wersji silnikowych 1,2 HTP 60 69 KM 1,4 85 KM 1,6 105 KM 1,4 69 80 KM 1,9 105 KM automatyczna skrzynia biegów



1 000 obrotów już od 120-140 km/h robi się głośno bardzo dobre radio



Tomasz Czopik



Wiele dyskusji na postojach dotyczyło zawieszenia Dla jednych było za twarde, dla innych za miękkie





test skoda fabia fabia skoda

128Komentarze

pieto 13 maja 2014 18:35
0 0 0
Buraki krytykujecie fabie bo was po prostu na nia nie stac.Jezdzicie starymi złomami i kazdy nowy i zarazem lepszy samochód bedzie waszym zdaniem gorszy i beznadziejny!!
slavc79 13 maja 2014 17:47
0 0 0
A ja ją wygrałem wczoraj i sobie pojeżdżę hehe
gość 13 maja 2014 17:42
0 0 0
ja tym czymś od tygodnia śmigam i dam wam radę. Nie kupujcie tego !!!!! Silnik 1.4 diesel (dzwięk jak w TICO) tapicerka trzeszczy, kolano obija się o deskę rozdzielczą, sodoma i gomora. Mam 192 cm wzrostu i wsiadanie i wysiadanie to sztuka, nie mówiąc o jezdzie. Auto kupiła firma ale dochodzę do wnosku że zrobiła to złośliwie.PORASZKA!!!
kercio 13 maja 2014 17:38
0 0 0
zaje fajna fura ta skoda
Tobey 13 maja 2014 17:35
0 0 0
stara fabia byka ladniejsza
gość 13 maja 2014 17:11
0 0 0
Miałem okazje ją oglądnąć.Krótko mówiąc w środku plastik,plastik i jeszcze raz plastik
gość 13 maja 2014 16:58
0 0 0
no mi sie wydaje, ze wlasnie marzeniem konstruktorow jest wlasnie to, by to auto stalo sie hitem sprzedazy...no bedzie ciezko, ale wszystko zalezy od ceny... bo jesli to nie bedzie kosztowalo np. mniej niz Grande Punto, to ktore auto byscie wybrali?
znawca 13 maja 2014 16:57
0 0 0
TO NIE FABIA ILE MASZ LAT? 3?
gutek29 13 maja 2014 16:57
0 0 0
Jedna został bym przy ostatniej sylwetce tej marki ponieważ ta prezentowana nie podoba mi się
MarioCallino 13 maja 2014 16:57
0 0 0
Ja tu widze kolejny przebój handlowy na polskim rynku. Dla polskich klientów nie wazne jak bedzie wygladał ani co mial wazne ze bedzie tani - polscy klienci salonow samochodowych to w 80% klienci bez polotu finezji - oni nie kupuja samochodow tylko rabaty. Dzieki temu tanie samochody w wersjach podstawowych sprzedaja sie najlepiej.
gość 13 maja 2014 16:57
0 0 0
ej nie no tragedia żeby koncern vw pozwolił na wypuszczenie takiego brzydactwa łeee.........
Fazerro 13 maja 2014 16:57
0 0 0
Po primo Roomster jest odmiana Fabii tak jak renault Scenic jest wyższą odmiana Meganki od tyle. Po secondo Stylistyka to rzecz gust ale w nowej Fabii jest świerza i nowoczesna jasne ze do nowego Civa sie nie umywa ale to dwa rozne podejscia, Poczekajcie az Skoda wypusci z klatki Joystera ktory jest adresowany do młodych ludzi,a Fabia od samego poczatku byla nacechowana skromnoscia ale i niezawodnoscia co przyciagalo Dojzalsza klientele - i tyle.
gościu 13 maja 2014 16:57
0 0 0
ja bym wolał VW polo, corse, grande punto czy clio. te auto powinno byc wieksze to bedzie klapa