PB95 5,27
PB98 5,56
ON 5,15
LPG 2,58
19 stycznia 2012 01:00

Pierwsze rozbite BMW M5 F10

Jaka była przyczyna wypadku?

Jeden z zagranicznych serwisów poinformował o pierwszym rozbitym BMW M5 F10. Nieszczęsny kierowca sportowego auta to mieszkaniec Holandii, a dokładnie rejonu Den Haag. Niestety nie znamy okoliczności tego zdarzenia, ale możemy sobie wyobrazić, co mogło być przyczyną uszkodzenia tego samochodu.

W aucie pracuje pierwszy turbodoładowany silnik V8, który ma 560 KM mocy. Prawdopodobnie gdyby przyczyną wypadku była nadmierna prędkość, to samochód pewnie byłby doszczętnie zniszczony i nie stałby w serwisie, czekając na naprawę, tylko na policyjnym parkingu, gdzie policja badałaby okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Dlatego przypuszczamy, że przyczyną wypadku prawdopodobnie było zagapienie się kierowcy, który rozmawiał przez telefon i nie zauważył drugiego samochodu.

Boczne wgniecenia mogą świadczyć także o jakimś małym niekontrolowanym poślizgu, który mógł mieć miejsce przy typowej dla tego regionu mglistej pogodzie. Przy takich warunkach atmosferycznych i w aucie o takim potencjale mocy żadne systemy bezpieczeństwa nie są w stanie uchronić nas przed wypadkiem.

Rafał Sztoner

bmw wypadek bmw m5

47Komentarze

Gość 21 stycznia 2012 22:30
0 0 0
zabawne kogo to obchodzi jak i gdzie ludzie rozbijaja auta śmieszny artykuł
Gość 21 stycznia 2012 19:39
0 0 0
taki nowy i już szpachla go czeka
Gość 21 stycznia 2012 16:44
0 0 0
Fakt
Gość 21 stycznia 2012 10:15
0 0 0
Długo się tą Bemką ktoś nie najeździł. Data I rejestracji 5.12.2011
Gość 21 stycznia 2012 00:14
0 0 0
kupiłbym bym w ciemno taki egzemplarz ,uszkodzenia zadne a cena odpowiednio niższa,Panie sztoner ustal numer do własciciela!!!!błagam!!
Gość 20 stycznia 2012 21:47
0 0 0
NA BIEDNEGO NIE TRAFIŁO
Gość 20 stycznia 2012 19:58
0 0 0
Bo M5 to jedna wielka porazka!!!!!
Gość 20 stycznia 2012 18:33
0 0 0
detektyw od 7 boleści - żenada!!!
Gość 20 stycznia 2012 17:07
0 0 0
Zadziałał nieszczęsny system ochrony pieszych (podwyższona maskę) i to jego naprawa będzie zapewne najwięcej kosztować.
Gość 20 stycznia 2012 12:11
0 0 0
Auto ciagle jest w NL. Kosztowal nowy tylko Catalogusprijs € 163753 wiec nie jest az taki drogi... ale placic za niego dodatkowe 34500 euro podatku to masakra!
Gość 20 stycznia 2012 11:54
0 0 0
Są różne sytuacje na drodze,ty najwyraźniej ze swojej głupoty i zazdrości nie rozumiesz.
Gość 20 stycznia 2012 09:28
0 0 0
F10 jest szkaradne, tak jak poprzednia generacja serii 7 uhggg
Gość 20 stycznia 2012 09:13
0 0 0
Nagłówek: "Jaka była przyczyna wypadku?" Treść: "Niestety nie znamy okoliczności tego zdarzenia" Zaczynacie praktyki takie jak na onet czy wp. już więcej nie wejdę na tą stronę.
Gość 20 stycznia 2012 08:16
0 0 0
co Wy pokazujecie??? Nowy sam. :-)
Poprzednia Następna 1 2 3