PB95 5,37
PB98 5,65
ON 5,25
LPG 2,68
Mateusz Pietruszka | 04 grudnia 2013 17:33

Tak wygląda najnowszy Mustang!

Czterocylindrowy silnik pod maską.

Premierę nowego Forda Mustanga zaplanowano na 5 grudnia. Miało to być duże wydarzenie, ponieważ auto ma też być oferowane również w Europie. Traf jednak chciał, że zdjęcia najnowszego modelu wyciekły na chwilę przed premierą.

Wszystko za sprawą publikacji w czasopiśmie Autoweek, która za wcześnie ujrzała światło dzienne. Można w niej przeczytać o tym, jak Ford zachwala zupełnie nową stylistykę. Zmiany widać, ale trudno nazwać je rewolucyjnymi. Auto otrzymało nowe światła z przodu oraz tył o nieco zmienionym kształcie.

Z racji globalnego charakteru nowego Mustanga, zaprojektowano go tak, aby podobał się w każdej części świata. Podobne posunięcie wykonał w 2009 Chevrolet, wypuszczając na rynek Camaro. Miejmy nadzieję, że podobnie jak w jego przypadku, Mustanga też zobaczymy w polskich salonach.

mustang nowy mustang 2015 ford mustang ford

38Komentarze

Gość 30 czerwca 2014 12:49
0 0 0
całość spoko, tylko światła z przodu pasują jak świni siodło :/
Gość 14 maja 2014 12:29
0 0 0
Przód podobny do Jaguara . Won z ekologią!!!!
Gość 14 maja 2014 12:29
0 0 0
A nie umiesz czytać idioto ?! Oczywiście matoły z Autokraty takich dzieciaków jak ty łapią na samym tytule. Oczywiście że są silniki V6 i V8. Cztero cylindrowa jednostka nie jest podstawowym motorem, tylko oszczędną alternatywą. I nie ma tam 160 KM jak ci się to może wydawać, a ponad 300 KM. Mało ?
Gość 14 maja 2014 12:29
0 0 0
Sam jesteś z chin. Co w nim chińskiego widzisz mądralo ?!
Gość 14 maja 2014 12:29
0 0 0
Co ty k*** piszesz do cholery jasnej ? Z przedszkola się urwałeś ? Czy totalnie już ten naród skretyniał ?
Gość 14 maja 2014 12:29
0 0 0
Tak tak, podaj mi dokładnie gdzie widzisz tu BMW albo Audi ? Co, bo ma 4 koła ? ;D Pffff
Gość 14 maja 2014 12:29
1 1 0
Mondeo
barack 14 maja 2014 12:29
1 1 0
.......amerykanska to chyba tylko nazwa pozostala.... czysta chinszczyzna, tak jak wszystko! "Potezna" ameryka siedzi u zoltkow w kiszeni. ;-D
Gość 14 maja 2014 12:28
0 0 0
światła audi tudzież bmw, śmiesznie to dla mnie wygląda. jak na mustanga to bardzo cienki dizajn...
Gość 14 maja 2014 12:28
0 0 0
zajebisty.chcę.
Gość 14 maja 2014 12:27
0 0 0
Chevrolet Camaro bardziej mnie jara
Gość 14 maja 2014 12:27
0 0 0
Za gruby optycznie.
Gość 14 maja 2014 12:27
2 3 1
Chój nie mustang...
Gość 14 maja 2014 12:26
2 3 1
poprzedia generacjia mustanga z śilnikiem V6 305 KM nie pamiętam pojemnośći 3.4,3.6,3.8 coś takiego tutaj dzielimy śilniki na małe V6 ,V8 ,V10,V12, MAŁY I DUŻY BLOK noi oczywiśćie mini śilniki z europy . mustang kosztuje od 19800$ bez podatku "VAT " 6% !!!!!!!!!!!! CHYBA ?! w USA pali 7.8 przy 120km/h i to nie jest zart !!! normalna wersjia wyposażenia 26000 $ nowy będzie pewnie w podobnej cenie . passat 2.0 200KM kosztuje tu 20 000 $ i to jest gówno tutaj jak w polsce lanos ..../
Gość 14 maja 2014 12:26
0 1 1
Fajny... Chyba zaczynam mieć kryzys wieku średniego bo coraz bardziej podobają mi się coupe ;-)
Poprzednia Następna 1 2 3